CRITICAL PROCESS DIED mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Merhaba, ara sıra mavi ekran hatası alıyorum. En son critical process died hatası aldım . Blgisayarım 1 aylık sistemde hiçbir sorun yok ama ara sıra alıyorum, incelemek isteyen varsa minidump dosyalarım.

Minidump

Easy Anti Cheat kaldırır mısınız?

Bir Wi-Fi adaptörü kullanıyorsanız. Onun yazılımını güncelleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Memtest86 testi yapın.

Battle Eye Anti-Cheat kaldırın.

Cpu-z kaldırın.

Evet! Wi-Fi adaptöründen olabilecegini düşünüyorum RAM'ler daha 0 problem yaratacagını sanmıyorum CPU-Z'yi kaldırdım ve Wi-Fi yazılımını güncelledim BattlEye Anti-Cheat yazılımını kaldıramam, çünkü birçok oyun bu yazılımı kullanıyor.

Easy Anti-Cheat kaldırır mısınız?

Bir Wi-Fi adaptörü kullanıyorsanız. Onun yazılımını güncelleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Memtest86 testi yapın.

BattlEye Anti-Cheat kaldırın.

CPU-Z kaldırın.

Üsttekilere ek olarak BIOS güncelleyin.

Bellekler hakkında bilgi verin. Kit halinde mi alındı ayrı ayrı mı? Ayrıca Wi-Fi adaptörünüze ait donanım kimliklerini paylaşın.

Üsttekilere ek olarak BIOS güncelleyin.

Bellekler hakkında bilgi verin. Kit halinde mi alındı ayrı ayrı mı? Ayrıca Wi-Fi adaptörünüze ait donanım kimliklerini paylaşın.
Sonuç nedir?
Siz gene de Memtest86 testi yapar mısınız?
Zaten çok nadir alıyordum , ramlar ile ilgili sorun olacagını sanmıyorum fakat olursa memtest yapıp konuyu güncellerim daha dogrusu 16 gb 10 saate yakın sürüyormuş ona üşeniyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 62
Gördüğüm kadarıyla TP-Link Archer T2U Rev 1.0 kullanıyorsunuz, doğru mudur? Öyleyse bunu kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı