CRITICAL PROCESS DIED mavi ekran hatası

Fvrkaanyldz

Femtopat
Daha fazla  
Bu ayın 22'sinde GT730 aldım ve taktım. Sonrasında bu hatayla sürekli karşılaşır oldum. Hatanın ekran kartından olduğunu düşünüyorum. Bu gün GT730'u servise verdim. Yerine Radeon HD7350 taktım idareten. Taktığım ekran kartının sürücüsünü güncellerken yine aynı hatayla karşılaştım. Sorunun ana kaynağını bulmama yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleri kurdunuz mu? Mavi ekranın kodu belleklere işaret ediyor, dolayısıyla Memtest yapmanızı ve belleklerin modellerini belirtmenizi isteyeceğim.

Sürücüleri kurdunuz mu? Mavi ekranın kodu belleklere işaret ediyor, dolayısıyla Memtest yapmanızı ve belleklerin modellerini belirtmenizi isteyeceğim.

Adam sahiplik sorunu yüzünden dosyayı düzgün bir şekilde yükleyememiş.
Dosyanın boyutunu kontrol edin.

Dosyanın boyutunu kontrol edin.
Dediğim gibi, 0 KB. Dosyalar tam oluşmamış. O yüzden yine mavi ekran alırsan yeni dosyaları at dedim zaten. Şimdiye kadar sadece tahmine dayalı öneriler yaptım.

Oluşmamış değil bence. Tam yükleyememiş.
Oluşmadığını düşünüyorum, minidump dosyalarında yaygındır bu. Kullanıcının yapması gereken şey 100% olana kadar beklemek.

Son düzenleme:
Minidump dosyalarını yollayın. Sahiplik sorunu çıkarsa benim dediğimi deneyin.

Her şeyi deniyorum ama dosyalar bozuk ya da okunmuyor hatası alıyorum.
Discordya da mail üzerinden göndersem olmazmı.
MiniDump Dosyalarını yollayın. Sahiplik sorunu çıkarsa benim dediğimi deneyin.

Son düzenleme:
Windows'u güncelleyin. Belleklerin modelini belirtin demiştim, belirtin. Cihaza RAM, depolama vb. eklemesi yapmış mıydınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı