"CRITICAL_PROCESS_DIED" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

dmns24

Centipat
Daha fazla  
RAM
PATRIOT 8GB Viper Steel Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram × 2
SSD veya HDD modeli
SANDISK 250GB Ultra NVMe M.2 SSD
Anakart
ASUS PRIME B450M-K II AMD AM4 4400MHz (OC) DDR4
İşlemci
Ryzen 3 4300 GE
CRITICAL_PROCESS_DIED adında mavi ekran hatası alıyorum, başlangıç onarma çalışmıyor, sistem geri yükleme olmuyor, bilgisayarı sıfırla işlemi çalışmıyor ne yapmam gerek? Windows'u açamadığım için minidump dosyası atamıyorum.
Yardımınızı bekliyorum windowsu açmamın bir yöntemi var mı ? Yoksa tek yöntem formatlamak mı çünkü şuan yeniden başlattığımda hep mavi ekran veriyor.
En iyisi ben bir ISO dosyası indireyim formattan başka çözüm yok sanırım.

Son düzenleme:
CRITICAL_PROCESS_DIED adında mavi ekran hatası alıyorum, başlangıç onarma çalışmıyor, sistem geri yükleme olmuyor, bilgisayarı sıfırla işlemi çalışmıyor ne yapmam gerek? Windows'u açamadığım için minidump dosyası atamıyorum.
Yardımınızı bekliyorum windowsu açmamın bir yöntemi var mı ? Yoksa tek yöntem formatlamak mı çünkü şuan yeniden başlattığımda hep mavi ekran veriyor.
En iyisi ben bir ISO dosyası indireyim formattan başka çözüm yok sanırım.
Genelde RAM veya disk kaynaklı sorun. Minidump şart. Windows'a erişemiyorsanız, ISO dosyasını inidirip onarım yapabiliyor musunuz bir deneyin. Olmuyorsa mecbur format.

Sorunun çözüldüğünü düşünmüyorum. Eğer mavi ekranlar devam ederse buradan minidump paylaşırsınız.
En son amdnin radeon softwaresi güncellenmişti kendiliğinden bende sistem geri yükleme yaptım ondan sonra 1 saat sonra direk böyle bir hata vermişti bakalım tekrar olursa bildiririm.

Geri
Yukarı