Cronos Phantom 550 nasıldır?

İşlemci(1350TL):
Anakart(550TL):
Ram(620TL):
SSD(280TL):
Kasa(280TL):
PSU(380TL):
Toplam: 3460TL. Gün geçtikçe bir ekran kartı takılır ve sistem şahlanır. Bütçeyi bir tık aşıyor. Fakat elimden geleni yaptım. Ram 8GB ve PSU biraz daha kalitesini düşürerek belki tam 3000 olur. Ama böyle performansınız cidden çok daha güzel olacaktır.

İşlemci(1350TL):
Anakart(550TL):
RAM(620TL):
SSD(280TL):
Kasa(280TL):
PSU(380TL):
Toplam: 3460TL. Gün geçtikçe bir ekran kartı takılır ve sistem şahlanır. Bütçeyi bir tık aşıyor. Fakat elimden geleni yaptım. RAM 8 GB ve PSU biraz daha kalitesini düşürerek belki tam 3000 olur. Ama böyle performansınız cidden çok daha güzel olacaktır.

Çok çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için ama hani bir de ekran kartıyla beraber cidden çok fazla aşıyor bütçeyi. Benim attığım sistem nasıl acaba?
Ya

İşlemci(1350TL):
Anakart(550TL):
RAM(620TL):
SSD(280TL):
Kasa(280TL):
PSU(380TL):
Toplam: 3460TL. Gün geçtikçe bir ekran kartı takılır ve sistem şahlanır. Bütçeyi bir tık aşıyor. Fakat elimden geleni yaptım. RAM 8 GB ve PSU biraz daha kalitesini düşürerek belki tam 3000 olur. Ama böyle performansınız cidden çok daha güzel olacaktır.

Dediğiniz gibi RAM'i 8 GB yapsam PSU'yu önerdiğiniz daha ucuz alsam, ekran kartı öneriniz ne olur? Bir de Black Friday'ı bekliyorum sistem almak için sizce önerdiğiniz sistem parçalarındaki fiyat indirimleri ne kadar olur?

Son düzenleme:
Çok çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için ama hani bir de ekran kartıyla beraber cidden çok fazla aşıyor bütçeyi. Benim attığım sistem nasıl acaba?
Ya

Dediğiniz gibi RAM'i 8 GB yapsam PSU'yu önerdiğiniz daha ucuz alsam, ekran kartı öneriniz ne olur? Bir de Black Friday'ı bekliyorum sistem almak için sizce önerdiğiniz sistem parçalarındaki fiyat indirimleri ne kadar olur?
Kara cuma Türkiye'de beklenmez. Hocam bu sistem ondan daha iyidir. Ekran kartı ileride elinize para geçerse alırsınız, geçmezse şart değil. APU haliyle o sistemden daha performanslıdır. Fakat Rami düşürmenizi tavsiye etmiyorum. Eğer bütçeyi aşamam diyorsanız o zaman çift kanal olarak düşürülmelidir.

Kara cuma Türkiye'de beklenmez. Hocam bu sistem ondan daha iyidir. Ekran kartı ileride elinize para geçerse alırsınız, geçmezse şart değil. APU haliyle o sistemden daha performanslıdır. Fakat RAM'i düşürmenizi tavsiye etmiyorum. Eğer bütçeyi aşamam diyorsanız o zaman çift kanal olarak düşürülmelidir.

İlk defa APU sistem duydum biraz araştırdım. Şimdi ekran kartsız oyun oynama imkanım var mıdır?

İlk defa APU sistem duydum biraz araştırdım. Şimdi ekran kartsız oyun oynama imkanım var mıdır?
Hemen bir video bırakıyorum oyun performansını siz görün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çoğu oyunda RX 550'den 10FPS civarlarında daha iyidir. Aynı zamanda gelecek zamanlarda geliştirmeye çok açık bir sistem. Derseniz performansa önem veriyorum ve sıfır zorunluluğu yok. 2.el çok güzel bir sistem toplanabilir.

Hemen bir video bırakıyorum oyun performansını siz görün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çoğu oyunda RX 550'den 10FPS civarlarında daha iyidir. Aynı zamanda gelecek zamanlarda geliştirmeye çok açık bir sistem. Derseniz performansa önem veriyorum ve sıfır zorunluluğu yok. 2.el çok güzel bir sistem toplanabilir.

Kardeşim adam zaten RX 570 8 GB yapacağım diyor.

Geri
Yukarı