Crucial Ballistix RAM'ler uyumlu olur mu?

Wine_Guy

Femtopat
Anakart
-MSI B350M Pro-VDH
İşlemci
Ryzen 5 1600.
Merhaba. Zamanında toplama olarak aldığım kasama RAM eklemek istiyorum. Kasamdaki RAM; Crucial 8 GB Ballistix Sport lt red V1 DDR4 2400MHz CL16 1.2v. Şu an bulamadığım için değerlerine en yakın olan RAM'i; Crucial 8 GB Ballistix DDR4 2666MHz CL16 PC RAM seçmeye çalıştım. Linkini verdiğim RAM'i alırsam uyum sorunu yaşar mıyım? Ya da sizin tavsiye edebileceğiniz RAM'ler nedir? Bütçem 1000TL 1 adet 8 GB RAM almak istiyorum.

-Crucial 8 GB Ballistix Sport lt red V1 DDR4 2400MHz CL16 1.2v PC RAM.
AMD RYZEN 5 1600-MSI GTX1070TI ARMOR-MSI B350M PRO VDH-CRUCIAL 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Almayı düşündüğüm RAM;
Crucial 8GB (1x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz CL16 PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel RAM'lerde uyumluluk sorunu neredeyse ortaya çıkmıyor. Birbirine tamamen zıt RAM'ler bile tercih edilse sorun olmayabiliyor. Ama garanti veremem. Bence alınıp test edilebilir. Ne de olsa iade süresi vardır.

Normalde 700 TL'den daha uyguna 8 GB RAM var fakat aynı marka olsun derseniz alınabilir sanırım.

Çoğu yerde aynı marka olması gerektiği yazıldığı için bu RAM'i seçmiştim. Sanırım uyumluluğun bir garantisi yok.Takıp kullandıktan sonra sorun yaşarsam iade edebilir miyim? Uyum sorunu olup olmadığını nasıl test edebilirim?

Geri
Yukarı