Crucial Ballistix RGB alınır mı?

Bütçe
2100TL

Neon Ninja

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ryzen 5 5600X ve RX 6600 XT sisteme Crucial Ballistix RGB 2x16 GB 3600MHz CL16 RAM eklemeyi düşünüyorum.
Uyumlulukta veya kullanımda bir sıkıntı çıkar mı? Veya kullanıp memnun kalmayan var mı öğrenmek istedim.

Arkadaşlar Ryzen 5 5600X ve RX 6600 XT sisteme Crucial Ballistix RGB 2x16 GB 3600MHz CL16 RAM eklemeyi düşünüyorum.
Uyumlulukta veya kullanımda bir sıkıntı çıkar mı? Veya kullanıp memnun kalmayan var mı öğrenmek istedim.

RGB olmayan modelleri ben kullanıyorum, gayet memnunum. Micron'un (bir çip üretim firması) tüketici markasıdır kendisi. Çipleri kaliteli ve OC potansiyelleri çok iyi.

Balistix'ler senin attıklarından iyi. Yeterli bilgiye sahip değilsin, öneri yapma.

Alınır. Çipi ve OC performansı iyi.
Crucial bilinmedik marka mı?
Crucial neredeyse G.Skill'den daha kaliteli.
Ne derseniz deyin adı bilinmedik piyasaya yeni girmiş boş firmaların tekidir hiç bir sistem önerisinde bulunmayan hiçbir editörün dahi bilgisayarında bulunmayan RAM markası

Sadece tavsiye aynı paralara bilindik markalardan da alınabilir diye tahmin ediyorum
Hatta şöyle söyleyebilirim ki çok şanslısın çünkü çok güzel bir indirim var

Crucial zaten bilindik ve iyi bir marka. Dediğim gibi Micron var arkasında.
Sizin attığınız RAM'ler kötü değil, ancak Crucial daha doğru olabilir diye düşünüyorum.

Onu bende düşündüm de AMD kullandığım için MHz değeri çok önemli reis

O çok sorun değil, RAM'e OC yapmayı biliyorsanız zaten sorun olmaz. Fakat sınırları aşma konusunda bir el atmak isterseniz Crucial RAM'ler uçurur :D

Ne derseniz deyin adı bilinmedik piyasaya yeni girmiş boş firmaların tekidir hiç bir sistem önerisinde bulunmayan hiçbir editörün dahi bilgisayarında bulunmayan RAM markası
Piyasaya yeni filan girmedi. 1978'den beri var. Ayrıca @Recep Baltaş topladığı sistemlerde sıkça kullandı.

Ne derseniz deyin adı bilinmedik piyasaya yeni girmiş boş firmaların tekidir hiçbir sistem önerisinde bulunmayan hiçbir editörün dahi bilgisayarında bulunmayan RAM markası

Micron da mı ikna etmedi yav o_o

Yeni konular

Geri
Yukarı