Crucial BX 500 240 GB SSD okuma-yazma hızını nasıl öğrenebilirim?

MetalBond

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Elimde Crucial BX 500 240 GB model SSD var. 3 aydır kullanıyordum ve sağlığını öğrenmek için en iyi yol kendi yazılımı olduğu için "Crucial Storage Executive" yazılımını indirdim fakat okuma yazma hızlarını göremedim. Kullanan ya da bilen arkadaş varsa söyleyebilir mi? Varsa nerede yoksa ölçmek için ne önerirsiniz?
Malum zaten bu SSD için kronik sorun var deniliyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
CrystalDiskMark veya AS SSD Benchmark ile sıralı okuma yazma hızlarını öğrenebilirsiniz.

Bu SSD ısınma ve vaad edilenden daha az okuma yazma hızı veriyor kronik sorunu var deniliyor du hocam. Her ürününde olmak zorunda mı? Çünkü ben en azından sıcaklık konusunda karşılaşmadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam izledim:)Kendi yazılımında var mı diye konuyu açtım.

Bu SSD ısınma ve vaad edilenden daha az okuma yazma hızı veriyor kronik sorunu var deniliyor du hocam. Her ürününde olmak zorunda mı? Çünkü ben en azından sıcaklık konusunda karşılaşmadım.
Son sürümlerinde o sorunların çözüldüğü söyleniyor. Ayrıca ben sadece Crucial BX500'de sadece ısınma sorunu var diye biliyorum.

Geri
Yukarı