Crucial BX500 240GB ve Crucial BX500 500GB nasıldır?

Kadir ARSLANn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Crucial BX500 240GB ve Crucial BX500 500GB 560mb/s-510mb/s SATA3 ürünlerinden yüklü miktarda aldım. Bu ürünler sizce nasıldır?
(Fiyat performans açısından) birkaç arkadaşım kaliteli dedi. Ama yine de biraz daha bilgi alayım dedim.

Dosya Ekleri

• crucial ssd.jpg
    crucial ssd.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Crucial BX500 240GB ve Crucial BX500 500GB 560mb/s-510mb/s SATA3 ürünlerinden yüklü miktarda aldım. Bu ürünler sizce nasıldır?
(Fiyat performans açısından) birkaç arkadaşım kaliteli dedi. Ama yine de biraz daha bilgi alayım dedim.
Bazıları sağlığı hızlı düşüyor diyor.

Fazla ısınan, ömür sorunları olan bir SSD. Kendim de 240 GB modelini kullanmaktayım. Başka bir SSD'ye geçmeyi düşünüyorum. Hızı oldukça etkiliyor çünkü.

Alınabilir. Şu ana kadar dört tane aldırdım arkadaşlarıma ve bir sıkıntı göremedim. Bazı arkadaşlar kronik sorunlu diyor fakat dediğim gibi biz bir sorun yaşamadık.

Aynı şekilde Adata SU650 için de kronik sorunlu diyorlardı fakat iki yıldır kendim kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Ya şans işi bu teknoloji ya da başka bir durum söz konusu arkadaşlarda.

Arkadaşlar, düzeltme**: Ürünlerden 240 GB olanı BX serisi 500 GB olanı MX serisi.
Bunun abisi olan MX500 güzel bir SSD ama BX500'de sorun yaşayan kullanıcılar oldu.

MX500 seriside varmış onlarda sorun çıkarmı pekii ?
Maalesef çok iyi bir ürün değil. Keşke buraya da sorsaydınız.

Keşke :(
Fazla ısınan, ömür sorunları olan bir SSD. Kendim de 240 GB modelini kullanmaktayım. Başka bir SSD'ye geçmeyi düşünüyorum. Hızı oldukça etkiliyor çünkü.

Mesela sizin SSD'de fazla ısınma ve ömür sorunu var mı?
Bir de kaç yıldır kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı