Crucial BX500 veya BIOSTAR S120L 480 GB alınır mı?

BIOSTAR SSD markası hakkında neredeyse hiç yorum yok. Crucial ani hız düşüşü var mı? Hangisini almalıyım?
BX 500 modellerin bazılarında ısınma ve hız düşme sorunu var, bazılarında sağlık sorunu da varmış, bazılarında ise hiçbir sorun yok. Yani tamamen şansa bağlı. BIOSTAR hakkında bilgim yok.

Ben de aynı model kasayı sipariş vereceğim ama tereddütte kaldım. Kimileri sıkıntı yok demiş, kimileri var demiş. Hazır kasa olması yönünden istemiştim ama şu anda tereddütte kaldım. Sanırım şansımı deneyeceğim. :)

BX500 kronik sorunları olan bir SSD. Kingston A400 alıp keyfinize bakın.

BX500'e kronik sorunlu diyorsanız A400'de kronik sorunlu o zaman onla da sorun yaşayan çok BX500 ile de. Not: Tavsiyem BX500 son ürünlerinde sorun yok. 2 tane daha aldım kullanıyorum sorun yok. Arkadaşlarımda kullanıyor hiçbirinde sorun yok. Not2: Ben Hepsiburada.comdan aldım.
Ben de aynı model kasayı sipariş vereceğim ama tereddütte kaldım. Kimileri sıkıntı yok demiş, kimileri var demiş. Hazır kasa olması yönünden istemiştim ama şu anda tereddütte kaldım. Sanırım şansımı deneyeceğim. :)

Sorun olmaz diye düşünüyorum bende 3 tane var hiçbirinde sorun yok 2 tanesini yeni aldım diğerini uzun zamandır kullanıyorum.

Geri
Yukarı