Crucial P5 500 GB vs WD Black SN750 500 GB

Bütçe
750 TL
Bir konuda görmüştüm, WD Black SN750 WDBRPG5000ANC kodlu modelinin alınmaması ve aldırılmaması öneriliyordu, WDS500G3X0C kodlu olanın daha iyi oldu söyleniliyordu, bunlar hakkında bir bilgisi olan bulunuyor mu?

SN750 biraz daha iyi bir model genel olarak. Crucial P5'in aşırı ısınma gibi bir durumu da var, M.2 heatsink yoksa tavsiye etmem kesinlikle. Daha ucuz bir seçim olarak PNY CS3030 bakılabilir, firma herhangi bir oynama yapmamış, Phison E12'ye marka basmışlar.

Bu arada ben SN750 almaya karar verdim. Bu konuda nedenini görebilirsiniz: 800 TL NVMe SSD önerisi
Yüksek ihtimalle ben de onu alacağım, ek olarak yukarıda söylediğim hakkında ne düşünüyorsunuz? Dikkat ederek almanızı öneririm.
SN750 biraz daha iyi bir model genel olarak. Crucial P5'in aşırı ısınma gibi bir durumu da var, M.2 heatsink yoksa tavsiye etmem kesinlikle. Daha ucuz bir seçim olarak PNY CS3030 bakılabilir, firma herhangi bir oynama yapmamış, Phison E12'ye marka basmışlar.
Daha bilindik olan SN750'ye yönelmeyi tercih ederim, teşekkür ederim.

Yüksek ihtimalle ben de onu alacağım, ek olarak yukarıda söylediğim hakkında ne düşünüyorsunuz? Dikkat ederek almanızı öneririm.

Daha bilindik olan SN750'ye yönelmeyi tercih ederim, teşekkür ederim.
Alttaki alıntıdan bahsediyorsanız, bilgim yoktu bu konuda. Araştırayım.

Bir konuda görmüştüm, WD Black SN750 WDBRPG5000ANC kodlu modelinin alınmaması ve aldırılmaması öneriliyordu, WDS500G3X0C kodlu olanın daha iyi oldu söyleniliyordu, bunlar hakkında bir bilgisi olan bulunuyor mu?

Alttaki alıntıdan bahsediyorsanız, bilgim yoktu bu konuda. Araştırayım.
Alın denilen model bu, Türkiye'de satan satıcıda bitmiş sanırım. Amazon Germany satıyor artık, güvenilir mi sizce?
Şansa bakın, iki saat önce Türkiye'de satan şirketin 4 stoğu vardı.
Ek olarak araştırınca bilgilendirebilirseniz sevinirim. @Lord Raiden

Son düzenleme:

Geri
Yukarı