Crucial P5 500GB NVMe vs Samsung 870 EVO 500GB

Bütçe
600-700 TL

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar herkese, başlıkta belirttiğim üzere iki SSD arasında kaldım. P5 Technopat'ın bir süredir test ettiği ve gayet başarılı olan bir SSD'sidir bilirsiniz. Samsung kalitesini söylememe zaten gerek yok. Sizce hangisi tercih edilmeli? B450M S2H olmak üzere M.2 soğutucusuz anakartım bulunuyor. Belirttiğim bütçelerde farklı önerilere açığım.

Hocam 970 Evo yazmak istediniz sanırım öyle düşünerek bir değerlendirme yapmam daha mantıklı olur.
Samsung m2 SSD piyasasında şu an en güvendiğim ve gerçekten mükemmel performans veren disklere sahip, ancak eğer ki 970 NVMe düşünüyorsanız P5 almanız daha mantıklı olacaktır.
970 NVMe yerine 970 Evo plus ile karşılaştırıyorsanız zaten hangisi olduğunu söylemeye gerek yok.

Selamlar herkese, başlıkta belirttiğim üzere iki SSD arasında kaldım. P5 Technopat'ın bir süredir test ettiği ve gayet başarılı olan bir SSD'sidir bilirsiniz. Samsung kalitesini söylememe zaten gerek yok. Sizce hangisi tercih edilmeli? B450M S2H olmak üzere M.2 soğutucusuz anakartım bulunuyor. Belirttiğim bütçelerde farklı önerilere açığım.
P5 alırdım ben. Soğutucu yok ise sıkıntı biraz.

Hocam 970 Evo yazmak istediniz sanırım öyle düşünerek bir değerlendirme yapmam daha mantıklı olur.
Maalesef 970 serisine çıkamayacağım. P5 500 GB ile 870 Evo 500 GB aynı fiyatlara satılıyor şu an, bu sebepten ötürü açtım konuyu.

P5 tavsiyemdir fiyatına göre çok iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı