Çözüldü Crucial uygulaması silindi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vileblood

Decapat
Az önce Technopat kanalındaki SSD sağlığı kontrol etme videosunu izledim, ben de kontrol edecektim fakat siteden farklı bir şey indirdim ve açtım. Bu denetim masasında vesaire simgesi yok ama içimde bir tereddüt var acaba silinmedi mi diye. İndirmek için tıkladığım yazının fotoğrafını altta bulabilirsiniz. Acaba bu ben indirilenlerden silince direk silindi mi yoksa bir yerlerde dosyası duruyor mu? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Ekran görüntüsü 2021-04-14 011206.png

Çözüm
Kökünü silen programı kullanabilirsiniz. Detaylı anlatımlar YouTube'da var. Bazı dosyaları da silmemiştir. Windows + r tuşuna basarak %temp% yazıp klasörü temizleyin ve Windows + r yapıp temp yazın, bu klasörü de temizleyin.
Kökünü silen programı kullanabilirsiniz. Detaylı anlatımlar YouTube'da var. Bazı dosyaları da silmemiştir. Windows + r tuşuna basarak %temp% yazıp klasörü temizleyin ve Windows + r yapıp temp yazın, bu klasörü de temizleyin.

Çözüm

2 klasörü de temizledim. Crucial'ın zararlı bir yazılım olmadığını biliyorum ama PC'de yer kaplamasını istemiyorum. Bu klasörleri temizlemek yeterli olmuş mudur? Yönetici izni falan istedi. PC'nin özelliklerini aldı.

2 klasörü de temizledim. Crucial'ın zararlı bir yazılım olmadığını biliyorum ama PC'de yer kaplamasını istemiyorum. Bu klasörleri temizlemek yeterli olmuş mudur? Yönetici izni falan istedi. PC'nin özelliklerini aldı.

Programın dosya konumunu bulup oradan silebilirsiniz. Veya direkt uygulamalarla silebilirsiniz ben manuel tercih ediyorum.

Programın dosya konumunu bulup oradan silebilirsiniz. Veya direkt uygulamalarla silebilirsiniz ben manuel tercih ediyorum.

Zaten dosya konumu oluşturmadı direk indirilenlerden yaptı galiba sadece bilgisayarın bilgilerini aldı ama yardımın için teşekkür ederim boştayken bellek kullanımı 29ken 25e düştü hayırlı geceler diliyorum.

Zaten dosya konumu oluşturmadı direk indirilenlerden yaptı galiba sadece bilgisayarın bilgilerini aldı ama yardımın için teşekkür ederim boştayken bellek kullanımı 29ken 25e düştü hayırlı geceler diliyorum.

%Temp% klasörü ve temp klasörü bilgisayarın çöp dosyalarını temizler uygulama sildiğinizde kalıntı bırakır yani 29'dan 25'e düşmesi çok normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı