Cruical BX500 240GB SSD alınır mı?

Alpaslan64

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar. Bu konu çok açılmış ama tekrar açma ihtiyacı hissettim. Bir tanıdığım eski dizüstü bilgisayarı için SSD arıyormuş. Bende aşağıdaki modeli önerdim. Ürün yorumları iyi gibiydi. SSD'yi alıp içine Windows kurup kullanacak. Depolamanın da önemli olmadığını söyledi. Onun isteği bilgisayar daha hızlı açılsın, daha hızlı çalışsın şeklinde. Bana göre bu ürün yeterli geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar selamlar. Bu konu çok açılmış ama tekrar açma ihtiyacı hissettim. Bir tanıdığım eski dizüstü bilgisayarı için SSD arıyormuş. Bende aşağıdaki modeli önerdim. Ürün yorumları iyi gibiydi. SSD'yi alıp içine Windows kurup kullanacak. Depolamanın da önemli olmadığını söyledi. Onun isteği bilgisayar daha hızlı açılsın, daha hızlı çalışsın şeklinde. Bana göre bu ürün yeterli geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yaklaşık 1.5 senedir 3 adet sorunsuz kullanmaktayım.

Isınma sorunlu. Kötü kontrolcü. DRAM bulundurmuyor. Kısaca alınmamalı. Tam bütçe nedir?
Bütçe ile ilgili bir şey söylemedi. Şuan sorma imkanım da yok. Günlük kullanım için idare etmez mi?
Yaklaşık 1.5 senedir 3 adet sorunsuz kullanmaktayım.
Anladım teşekkür ederim.
Isınma sorunu var bir de laptop'a mı takacak yanmasın SSD. Bunu öneririm,

Laptop'a takacak evet. Günlük kullanımda da çok ısınır mı?
Alınmaz çok ısınıyor.
En çok kaç dereceyi gördünüz?

Bütçe ile ilgili bir şey söylemedi. Şuan sorma imkanım da yok. Günlük kullanım için idare etmez mi?

Anladım teşekkür ederim.

Laptop'a takacak evet. Günlük kullanımda da çok ısınır mı?

En çok kaç dereceyi gördünüz?

İdare etmez. Patriot Burst veya Apacer Panther önerebilirim. Ek olarak duyduğuma göre Apacer'de biraz sıcak çalışıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı