Cruical BX500 240GB SSD alınır mı?

Anladım. 240GB modellerinden link paylaşma imkanınız varsa paylaşabilir misiniz lütfen?

Patriot pahalı nedense.

Patriot pahalı nedense.
Teşekkür ederim. Değerlendirmeye çalışacağız.

Arkadaşlar selamlar. Bu konu çok açılmış ama tekrar açma ihtiyacı hissettim. Bir tanıdığım eski dizüstü bilgisayarı için SSD arıyormuş. Bende aşağıdaki modeli önerdim. Ürün yorumları iyi gibiydi. SSD'yi alıp içine Windows kurup kullanacak. Depolamanın da önemli olmadığını söyledi. Onun isteği bilgisayar daha hızlı açılsın, daha hızlı çalışsın şeklinde. Bana göre bu ürün yeterli geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bunu al. Fiyati, okuma hizlarina gore cok iyi.

Bizim ulkemizde pek bilinmeyen bir marka olsa da gayet guvenilir. Hicbir sorunu yok, kendim sahsen kullanmaktayim.

Son düzenleme:
Bunu al. Fiyati, okuma hizlarina gore cok iyi.

Bizim ulkemizde pek bilinmeyen bir marka olsa da gayet guvenilir. Hicbir sorunu yok, kendim sahsen kullanmaktayim.

Ama sorunlu bir model. Sen kullandın diye sorunsuz olmuyor maalesef.

Neresi sorunlu kullandınız mı hiç 3 tane pc'de 1.5 senedir sorunsuz çalışıyorlar. Sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle insanları yanlış yönlendirmeyin.

Biz burada kontrolcüye göre konuşuyoruz. Çalışırken sıcaklığına bak derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adsız.png

Ben yine de bu tartışmayı burada bırakmam.

Bu kafayla hiçbir şey sunamazsın sen. Ben uzun süreli kullanımını yaptığım bir ürünün deneyimlerimi paylaşıyorum. Sen papağan gibi bir yerlerden gördüğün ezbere şeyleri yazıyorsun.

Biz burada kontrolcüye göre konuşuyoruz. Çalışırken bir bak bakalım sıcaklığına. Daha insanlara bunu anlatamadık, anlamıyorlar. Hemen karşı tarafı suçluyorlar. Gülünç.
Haklısınız, pek de bilinen bir marka değil ama bilmeden, kullanmadan yanlış yönlendirmeyin! Ayrıca internette'de sorunu olmadığı söyleniyor. (Netac N535S 240GB SSD nasıldır?)
Diğer önerilen SSD'ler 300TL-370TL iken bunun 250 küsür olması avantajlı bana kalırsa. Asya'da çok hürmet gören bir marka.
Siteleri: Netac-Professional storage solutions

Fiyatı için ben bunu alırdım. Sıcaklığı 39 dereceyi geçmiyor.

Eki Görüntüle 1171414

Ben yine de bu tartışmayı burada bırakmam.

Moderatörler gereken cevabı saçma mesajlarını silerek vermişler sana zaten.

Geri
Yukarı