Çözüldü Crunchyroll aboneliği iptal olmuş mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkReader

Hectopat
Yer
Tatooine
Ben bugün Game Pass'in verdiği 75 günlük abonelik ile abone olmuştum. İptal etmeyi unuturum diye abone olup hemen iptal ettim. Sonra böyle bi' şey ile karşılaştım;
Burada 24 saatten sonra iptal edebilirsiniz diyordu ama şu an 30 Dk'da iptal ettiğim halde cancelled yazıyor. Sizce iptal olmuş mudur? 75 gün sonra çekmez değil mi? Bu da sitedeki durum;

1642797452985.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum iptal edilmiş olarak gösteriyor. Action kısmındaki butona tıklamazsanız para çekmez.
Durum iptal edilmiş olarak gösteriyor. Action kısmındaki butona tıklamazsanız para çekmez.

Çözüm
Ben garanti olsun diye iptal etme ihtimalim olan üyeliklerde sanal kart bilgisi giriyorum.
Kart ödeme bilgilerini de sil ne olur ne olmaz.
Sildim hocam. Silindiğine göre muhtemelen iptal olmuştur diye düşünüyorum. Sadece kafamı 24 saat olayı sorguladı. Bu arada mesajları görmemişim konuya gelen sağolun cevapladığınız için. Yine de bir Crunchyroll Foruma da sorayım, içim rahat olsun.

Geri
Yukarı