Crunchyroll Free Trial 10 liramı aldı

DreamTheater26

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Ti 4 GB
Intel Core i5 7500
2x8 GB 3000 MHz
ASUS Z170-P
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Az önce 3 aylık Xbox Game Pass kodu verdiği için Crunchyroll'a ücretsiz deneme şeklinde Premium abone oldum. Game Pass kodunu falan aldım sıkıntı yok fakat bir baktım ki kartımdan 10 TL çekmişler. Hani bazen böyle abonelik platformları kartınız gerçek mi değil mi diye bir miktar para çekip sonra size geri gönderir ya ücretsiz denemelerde. Acaba öyle bir şey midir geri gönderirler mi diye bekledim fakat 1 saat oldu hala gelmedi. Acaba deneme bittiğinde mi gönderilecek veya bunun olayı parayı çekip vermemek mi bilemedim. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    8,7 KB · Görüntüleme: 104
  • Capture1.PNG
    Capture1.PNG
    9,5 KB · Görüntüleme: 112
Eğer denemek için çekilse bile 1 saat içerisinde iade gelmez. Öyle bir durumda bir kaç gün beklemen lazım.

Bu tarz durumlarda Papara tek kullanımlık kart oluşturup içine 1 TL limit yükle bir daha böyle bir sorun yaşamazsın. Denemek için çektikleri paralar bazen geri gelmeyebiliyor.

Yok dostum hala gelmedi. Toplam 3 defa iletişime geçtim destekle fakat her seferinde ' Bu geçici bir ödemedir size iade edilecektir ' gibi şeyler zırvaladılar. Yaklaşık 1.5 ay olmuş bu kadar zor mu bir 10 TL'yi geri vermek anlamadım. Artik Papara ile iletişime geçmek istiyorum belki onlar yardımcı olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı