CryEngine 5.6 tanıtım videosu yayınlandı, Crysis 4 mü geliyor?

@Shimada Sensei haklı. Crysis bir üçlemeydi ve bitti.
Crysis 3 çıktığı dönemde Cevat Yerli ve Kardeşi, Crysis bizim için çok önemli bir oyun Crysis 3 ten hariç ileride Crysisin yaşamı devam edicek yani onu diyebiliriz. Diye bir röportaj verdiler.

Şuan başka projeleri var ama ben bu insanlara inanıyorum Crysis bir gün gelecektir. inşaALLAH
Şuan CryTek şirketi CryEngine 5.7 sürümünün yapım aşamasındaymış RTX teknolojisini oyun motoruna ekleyeceklerini söylüyorlar. Güzel bir Crysis demosu görsek iyi olur o sürümde :D
Şuan CryTek şirketi CryEngine 5.7 sürümünün yapım aşamasındaymış RTX teknolojisini oyun motoruna ekleyeceklerini söylüyorlar. Güzel bir Crysis demosu görsek iyi olur o sürümde :D

Son düzenleme:
Sanmıyorum. Hunt: Showdown üzerinde çalışıyor olmaları lazım bu aralar. Sondaki o pelerin efekti de CryEngine demenin havalı yolu. Crysis bir üçlemeydi ve bitti. Alfa Sef'i tokatladık. Yenisi gelirse Crysis 4 adında çıkmaz zaten, Crysis evreninde geçen bambaşka bir hikaye olacağından adı da Crysis: New Vegas tarzı bir şey olur 😉

Olursa seflerin mekanına gitmemiz lazım. Ama şöyle bir durum var-> alfa giderse başka biri tahta çıkabilir?
Herkes Crysis 4 diye çıldırmış video yorumlarında çünkü videonun sonlarına doğru Crysis'in ilk oyunundan bir bölümün müziği çalıyor ve Crysis'e ait bir özellik olan görünmezlik modunun ses efekti eklenmiş. Sizce bu bir işaret mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

EVET ARTIK BU KONUYU HORTLATMA ZAMANI GELDİ

Son düzenleme:

Geri
Yukarı