Çözüldü Crysis 1 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Poque

Centipat
Daha fazla  
Steam'den oyunu aldım fakat oyun açılmıyor. Bir kod geliyor ekrana. Ben de biraz araştırdım. Origin hesabı falan diyor. İndirdim, açtım hesap, olmuyor. Oyun eklede kodu yazıyorum, dil seçme ekranı gibi bir şey geldi. Oyun dilini seçme ekranı sanırım. Orada herhangi birine tıklayıp Next diyorum, hata alıyorum. Acaba nedir bunun çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu rehberi denediniz mi? Aktivasyon sistemini devre dışı bırakıyor.

Kısacası işletim sisteminize uygun fix dosyasını indirip oyunun dosya konumundaki exe dosyasıyla değiştireceksiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu rehberi denediniz mi? Aktivasyon sistemini devre dışı bırakıyor.

Kısacası işletim sisteminize uygun fix dosyasını indirip oyunun dosya konumundaki exe dosyasıyla değiştireceksiniz.

Acaba hangisi benim sistemime uygun fix dosyası? Ben tam olarak bilmiyorum :/ X64'lü olan mı X86'lı olan mı? Windows 10 Home kullanıyorum. Sistem MX250, i5 8265U, 4 GB RAM.

X64 olandır diye tahmin ediyorum. Yani bu.

Düzeltme: İndirdiğiniz dosyayı Bin32 klasörünün kendisiyle değiştireceksiniz. İlk mesajımda bahsettiğim şekilde değilmiş.

X64 olandır diye tahmin ediyorum. Yani bu.

Düzeltme: İndirdiğiniz dosyayı Bin32 klasörünün kendisiyle değiştireceksiniz. İlk mesajımda bahsettiğim şekilde değilmiş.

Sanırım bin32 doyasını bin64 ile değiştirip ismini bin32 yapacağız, yoksa direkt kalacak mı bin64 diye? Sistem 64 Bit çünkü.

Edit: Anladım olayı, crysis.exe'yi klasördeki ile değiştireceğiz.

Hayır öyle bir şey yapmayın. Crysis dosyalarının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

Dostum Crysis'i açtım fakat bilgisayara bir şey oldu. Mouse hem kendi kendine sağa doğru gidiyordu hem de bir anda ana ekranda 5 FPS'ye düştü. Sanki kontrol edemedim fareyi. Sonra manuel olarak yeniden başlattım. Şimdi de daha bir şey olmasın diye yeniden yüklüyorum oyunu. 1 GB'si kaldı. Kusura bakma vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı