Crysis 1 EA hesabı istiyor mu?

Yahova1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Steam'e para attım Crysis indirime girdi diye. Oyunu alacaktım bir yorumlarına bakayım dedin 10 kişiden 5-6 kişisi yazıyordu işte oyunu açamadım, hesap sorunu yaşadım, iade edemiyorum diye. EA Games'in de paragöz olduğunu bildiğim için endişeye girdim, böyle bir hesap açacak mıyız? Hesap key ister mi? Abonelik lazım mı veya oyuna sorunsuz girebilir miyim diye tedirgin oldum? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
Son duyduklarıma göre Origins diye bir şeylerde varmış. Ne yapsam oyunu almasam mı 😅

Arkadaşlar bugün Steam'e para attım Crysis indirime girdi diye. Oyunu alacaktım bir yorumlarına bakayım dedin 10 kişiden 5-6 kişisi yazıyordu işte oyunu açamadım, hesap sorunu yaşadım, iade edemiyorum diye. EA Games'in de paragöz olduğunu bildiğim için endişeye girdim, böyle bir hesap açacak mıyız? Hesap key ister mi? Abonelik lazım mı veya oyuna sorunsuz girebilir miyim diye tedirgin oldum? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
Son duyduklarıma göre Origins diye bir şeylerde varmış. Ne yapsam oyunu almasam mı 😅
Hocam ben de aynı sorunları duydum ancak ben bir sorun yaşamadım, hatta; Crysis1 Crysis Warhead ve Crysis2 Maksimum Edition aldım bitirdim. Ama sorun yaşayanlarda oluyormuş.

Cevaplar için sağ olun denerim olmazsa iade ederim oyunu.

Yok biri yazmış öyle o yüzden söyledim, bu konuları da pek bilgim yok kusura bakmayın.
Hocam sonuçta parayı Steam'a ödüyorsunuz bundan dolayı ona gidecektir. Ben de biraz sert söylemişim özür dilerim. Keyifli oyunlar! Son olarak bugün Crysis3'de indirimde haberiniz olsun, Crysis2 ile hikaye bitmiyor bence 3'de gerekli ben almadım ama müsait bir zamanda almayı planlıyorum.

Ben oynarken istememişti. Ama Crysis 3 nasıl bilmiyorum. Onda isteyebilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı