Crysis 2 düşük ve orta grafik ayarı bulunmaması

gelpcpc1

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da gördüğünüz üzere sabah Crysis 2'yi yükleyip heyecanlı heyecanlı girdim fakat sonra oyunda bir kasma sezdim. FPS göstergesini açıp baktığımda ise 30 FPS aldığımı gördüm. Grafik ayarlarında düşük ve ortayı göremeyince bayağı üzüldüm çünkü oyun bayağı kasıyordu. Biraz araştırınca bir sürü şey gördüm fakat hiçbiri işe yaramadı.
Sistem;
İşlemci; Intel i5 6500.
RAM; 16 GB.
Ekran kartı; Intel HD 530.
Anakart; ASUS H110M-K
Ekran kartı sürüm; DirectX 12.

Hocam bence ceza yemezsiniz çünkü çok konu açılmış ve ben onlarda çözüm bulamadığım için buraya geldim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam eski kötü sistemim de bu yöntemi denemiştim. FPS baya yükselmişti.

10-15TL veremiycek kadar kötü değilsinizdir değil mi?

Hocam normal fiyatı 49TL civarındaydı o oyun. İndirimlerde 15TL oluyordu. Oyunun şu an fiyatı 200TL. Oyun çok fazla zamlandı.

Şahsen bugün almak istesem bu fiyata hayatta almazdım. İndirimde bile alınmayacak kadar pahalı. Diğer platformlar da daha uygunu varsa ancak öyle alınır.

Son düzenleme:
Hocam normal fiyatı 49TL civarındaydı o oyun. İndirimlerde 15TL oluyordu. Oyunun şu an fiyatı 200TL. Oyun çok gereksiz zamlandı.

Şahsen bugün almak istesem bu fiyata hayatta almazdım. İndirimde bile alınmayacak kadar pahalı.

Hayır ben 9TL'ye 2.oyunu aldım Origin kodunu Play Store sitesinde indirimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı