Crysis 2 grafikler düşmüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yasinuzq2

Decapat
Daha fazla  
Crysis 2 indirdim. Oyun biraz kasıyordu, ayarlara baktım her şey yüksekte ve en az yüksek var. Oyun bunu bilerek mi yapmış yoksa bende mi bir sıkıntı var bilmiyorum. Ne yapacağım.

Crysis 2 maalesef öyle Crysis2 Advanced graphic options indirin.

İnternette aratırsanız bulursunuz sadece bir exe dosyası oyunun kurulu olduğu dizine atın ve çalıştırın ayarları yapılandırın ve start a basın.

İnternette aratırsanız bulursunuz sadece bir exe dosyası oyunun kurulu olduğu dizine atın ve çalıştırın ayarları yapılandırın ve start a basın.

Start a basmadan önce Save tuşuna basarsanız iyi olur ayarları kaydeder.
Crysis 2'yi 10 defa bitirdim Türkçe dublaj beni bitiriyor Crysis 4 çıksada izlesek.

Crysis 2 maalesef öyle Crysis2 Advanced graphic options indirin.

Konsoldan çevrilme ve yüksek sistem isteyen bir oyunda değil. Optimizasyon sorunu var ki bu şartlarda kasıyor ama maximum Edition ile ben oynadım sıkıntı yoktu. Seslendirmeye gıcık olup oyunu yarıda bıraktım. Crysis 3'te de aynı şekilde dublaj yüzünden sinir oldum. Ateş etmeye korkuyordum 😛 her ateş ettiğimde "bir adam vuruldu, bir adam öldü" ateş başına bu sesleri duymaktan gına geldim.

Konsoldan çevrilme ve yüksek sistem isteyen bir oyunda değil. Optimizasyon sorunu var ki bu şartlarda kasıyor ama maximum Edition ile ben oynadım sıkıntı yoktu. Seslendirmeye gıcık olup oyunu yarıda bıraktım. Crysis 3'te de aynı şekilde dublaj yüzünden sinir oldum. Ateş etmeye korkuyordum 😛 her ateş ettiğimde "bir adam vuruldu, bir adam öldü" ateş başına bu sesleri duymaktan gına geldim.

Crysis 4'ün daha iyi olması dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı