Crysis 2 multi girdiğimde bir kaç maç sonrasında sadece ateş ederken pc kasıyor

'Aksiyon / First Person Shooter' bölümünde Recep Baltaş tarafından 9 Nisan 2011 tarihinde başlatılan konu.

1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.551
    Yer:
    İstanbul
    Crysis 2 yi single playerda Extrem oyniyabiliyorum sorunsuz ancak multi girdiğimde bir kaç maç sonrasında sadece ateş ederken pc kasıyor. İlk oyunlarda sorunsuz oyniyabiliyorum ancak işte dediğim gibi bir kaç maç sonrasında bu sorunla karşılaşıyorum. Ayarları düşürmeyi denedim ama o da en az "yüksek" var. Yani orta, düşük falan seçenekler yok. Bu iyi bişi galiba : ) . Ve zaten Crysis in yeni sorunu DC sorunu onu yaşıyorum ancak gamehosting serverlarında oyniyabiliyorum diğerleri atıyor oyundan. Ben razıyım buna da neden yavaşlama var anlıyamadım. Single'ı saatlarce oynadıgımda bu sorun olmuyor. Aklıma pc ısınıyor mu falan geldi ekran kartı falan ancak single da sorun yok ki. Ki zaten ekran kartım da HIS videoda soğutma konusunda HIS i önermiştin. Kasam da işte Dark Falcon 4 fanlı 600 dahili ama acaba ısınma sorunu mu var ?

Şimdiden sağol. İnsanlar Crysis 2 yi bende oyanamak için can atıyor : ) . Bunda senin katkın çok fazla ben sadece para verdim ve senin dediklerini aldım :D

1 kişi bunu beğendi.
  2. Recep Baltaş

Beğenileri:
    42.551
    Yer:
    İstanbul
  3. çağdaş

çağdaş Millipat

Beğenileri:
    0
    kardes bak bende crysis 2 oynuyorum neten düz tekoyuncuda hiçbirşey yok ama multide silahın menzilindeki renk ler vb birbirine giriyo bi yardım bi de o güncelle dediklerini nasıl yapacaz

4. Recep Baltaş

Beğenileri:
    42.551
    Yer:
    İstanbul
    Oyunun yüklü olduğu klasöre gir ve Crysis2Launcher.exe dosyasını çalıştır. En son çıkan yama 1.4 yüklenecek. Sonrasında birçok sorundan kurtulabilirsin. Tabi sürücüleri ve DirectX'i de güncellemeyi unutma...

Sayfayı Paylaş