Crysis 2 Remastered geliyor!

Serinin hiçbir oyununa katlanamadım. 1. oyunu 10. dakikasında bıraktım, 2 ve 3'e bakmadım bile. İlgi çekici gelmedi.

Nostalji: Ultra mega stonks!

Bence gelmeli ama bu sefer michael üzerinden gitmeli ve 2 ile 3 arasını anlatmalı, bruh.

Dediğim gibi hem Nomad'a hem de psycho için DLC çıkartıp aradaki kopuklukları gidermeleri çok güzel olur mesela psycho kıyafatini neden söktüler nasıl söktüler.

Aynı şeyi ısıtıp tekrar önümüze koyuyorlar sonra 4. oyun gelmiyor bir türlü ilk oyunun Remastered'ı fiyakoydu boşdu.

4. oyun kolay kolay gelmez artık. 3. oyunda şirket zaten batma noktasına geldi. Tekrardan büyük bütçeli bir yapım beklemek pek mümkün değil artık. Crytek'in elinde aslında iyi bir materyal vardı fakat yanlış seçimlerle ellerine yüzlerine bulaştırdılar bu seriyi. Şimdi böyle yaparak tekrardan canlandırmaya çalışıyorlar ama artık zamanı geçti.

4. oyun kolay kolay gelmez artık. 3. oyunda şirket zaten batma noktasına geldi. Tekrar büyük bütçeli bir yapım beklemek pek mümkün değil artık. Crytek'in elinde aslında iyi bir materyal vardı fakat yanlış seçimlerle ellerine yüzlerine bulaştırdılar bu seriyi. Şimdi böyle yaparak tekrar canlandırmaya çalışıyorlar ama artık zamanı geçti.

Tek çözüm DLC çünkü 3lemeyi oynayan herkes şunu merak ediyor Nomad'a nooldu ve Psycho kıyafetini neden söktüler geri alabilir mi? Bir de ben bir şeyi merak ediyorum bu kıyafeti giyen bir daha asla çıkartamıyor mu sanki öyle bir muhabbet vardı oyunların birinde unutmuşuz tekrar bakmanın zamanı gelmiş.

Geri
Yukarı