Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered

Son paylaşılan raporlara göre Crytek’in Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunları üzerinde çalıştığı iddia edildi. Kısa bir süre önce Crysis Next Battle Royale oyunuyla gündeme gelen Crytek, bugün ise Crysis hayranlarını heyecanlandıracak iki yeni yapımla daha gündeme geldi. Bu kısımda ise Crytek’in Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunları üzerinde çalıştığı iddia […]

Devamı: Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Call of Duty Modern Warfare Remastered versiyonuna bakıyorum birde Crysis'in remastered versiyonuna bakıyorum. Adamlar resmen döşemişler grafiği,kaplamayı remastered demişler. Bana gerçekten çok yetersiz geldi mekanikler falan halen aynı oyunda. Keşke MW 1 remasteredi gibi mekanikleri falan iyileştirip güzel bir şey ortaya çıkarsalardı. Crysis 1 remasteredi için konuşuyorum alınmaz ne diyelim diğer oyunlara da grafik döşeyip remastered demezler.

Cidden böyle bir şeyi düşünmüştüm. Fakat çok fantastik bir hayal gibi geliyordu. Ve düşündüğüm şey olacak sanırım. Umarım batarsın Crytek.

Remastered, çok seviyorlar galiba. Bunlar yerine sağlam hikayeli, özel fiyatlandırmalı ve dublajlı yeni bir Crysis oyunu gelsin daha fazla kar eder.

Geri
Yukarı