Crysis 2 Son sahne

Maegrad

Hectopat
Daha fazla  
İlk defa Crysis serisine başladım ve 2.oyunu az önce bitirdim. Ama aklımda bazı sorular var. Biz oyun boyunca alcatrazı oynuyoruz ama oyunun sonunda Alcatraz ile Rasch konuşurken Rasch Alcatraza kendini tanıtmasını söylüyor. O da "Benim adım Prophet" diyor. Alcatraz nasıl prophet oldu? Ayrıca intihar etmişti Prophet üçüncü oyunda nasıl geri geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alcatraz ölü bir asker, sadece giysinin içinde bulunuyor.
Prophet bir sahnede 'bağlantıyı kesmeliydim, yoksa kontrolü tamamen kaybedecektim' diyor bu da şunun göstergesi: Prophet nanogiysi ile bütünleşmiş ve bir bağlantı kurmuş.

3.Oyunda yavaş yavaş Ceph'e dönüşmesinin sebebi bellidir yani.

Alcatraz ölü bir asker, sadece giysinin içinde bulunuyor.
Prophet bir sahnede 'bağlantıyı kesmeliydim, yoksa kontrolü tamamen kaybedecektim' diyor bu da şunun göstergesi: Prophet nanogiysi ile bütünleşmiş ve bir bağlantı kurmuş.

3.Oyunda yavaş yavaş Ceph'e dönüşmesinin sebebi bellidir yani.
Ölü bir adamsa bazı sahnelerde defibrilatör ile Alcatraz'ı tekrar canlandırıyoruz. O zaman tam bir ölü adam diyemeyiz öyle değil mi

Ölü bir adamsa bazı sahnelerde defibrilatör ile Alcatraz'ı tekrar canlandırıyoruz. O zaman tam bir ölü adam diyemeyiz öyle değil mi
Tamamen ölü diyebiliriz, fakat giysi sayesinde yaşam fonksiyonları ayakta.
Bunu Dr.Gould bir sahnede dile getiriyordu (Alcatraz'ın yürüyen bir ölü olduğunu dile getiriyordu.)
Alcatraz'ın sadece bir ceset olduğu hakkında bir çok alt kanıt diyebileceğimiz sahne-replik bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı