Crysis 3 Alınmalı Mı?

En iyi cevaplar
0
Yer
Kırşehir
Mutlaka almalısın. Ben almadım fakat biraz daha ucuzlayınca alacağım. :) Haritayı vs. geçtim, Türkçe dil destekli kaç tane oyun var ki ?

USAEA

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Playstore'dan almayı düşünüyorum 55 TL'ye mobil ödeme ile. Crysis 2'yi almıştım ama onun Multiplayer'ı sarmadı pek. Crysis 3'ün MP Alpha'sı hoşuma gitmişti çok güzeldi aslında. Sizce alınmalı mı?
Açıkçası 55 TL online almak yerine. 60TL verip Hunter Edition Kutulu almalısınız. D&R, ElectroWorld ve Vatan'da mevcut.

Umut Byr

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Bence Far Cry 3 tercih etmelisin Crysis 3 yerine.

KS
M

M.CaN

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kırşehir
Bence Far Cry 3 tercih etmelisin Crysis 3 yerine.
Far Cry 3'ü oynamıştım. Haritası falan harikaydı ama korsan olduğu için Multiplayer oynama fırsatım yoktu. Belki ileride onu da alabilirim ama bugün Crysis 3'ün sonunu tekrar izledim ve oyunu bir daha bitirmeye karar verdim. Önerin için teşekkür ederim. Belki Far Cry 3'ü de indirim zamanı geldiğinde alırım.

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Far Cry 3'ü oynamıştım. Haritası falan harikaydı ama korsan olduğu için Multiplayer oynama fırsatım yoktu. Belki ileride onu da alabilirim ama bugün Crysis 3'ün sonunu tekrar izledim ve oyunu bir daha bitirmeye karar verdim. Önerin için teşekkür ederim. Belki Far Cry 3'ü de indirim zamanı geldiğinde alırım.
FarCry 3'ün multisinde yeller esiyor. Crysis 3'ü de yanlış duymadıysam bir arkadaşım, serverların baya boşaldığını söylüyordu. Ama yinede karar senin. Ben Crysis 3 al derim. Daha havalı. :)

alicansaglam

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Çıktığı zaman aldım crysis3 u pişman değilim. Haritalar gayet güzel ve zevkli. Dlc 15 $ ek fiyata tabi. Ama ben crysis2 yi de oynadım 3 de online deneyimleri benzer oldu. Sağlam bir crytek destekçisi olarak öneririm. Ama serverlar çok dolu değil. Humble bundledan ötürü crysis2 daha dolu hatta bu aralar..

alicansaglam

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Evet bende oynadım şubatta multiyi çok güzeldi. O deneyimi biraz daha güzelleştirmiş Crytek. Zaten oyun açılırken tüm ayarların tekrar elden geçirileceği yazıyordu. Crysis3 ün hikayesinden önce multisine girerek deneyimledim ve gayet zevk aldım. Ama hile yapanlarda var. Bazı adamlar görmeden öldürüyor moralimi bozan durum sadece o oldu. Onun dışında oyundan kaynaklı hiçbir sorun yaşamamakla birlikte gayet güzel bi online deneyim yaşattı bana. Crysis2 deki bazı haritalar crysis3e aktarılmış tabi daha geliştirilmiş olarak. Dediğim gibi ben öneriyorum ama yinede son karar senin. İzle oyun içi videoları ve kararını kendin ver. Ama Crysis3 te olan en güzel şey Türkçe dublajı en çok duyduğumuz isimlerin yapması. Yani oyunu oynarken Türkçe dublajlı film izler gibi hissedeceksin. Tüm sesler tanıdık ve profesyonel.

Crytek Crysis2 de yapamadığı tüm güzellikleri Crysis3 te fazlasıyla yapmış. Çok daha gelişmiş bir oyun deneyimi için öneriyorum :)

Yukarı