Crysis 3 ara sahnelerde ses gelmiyor

Crysis 3'te ara sahnelerde ses gelmiyor oynarken ses geliyor ama ara sahnelerde ses yok. Oyunum orijinal. Origin kütüphanesinde duruyor. Bilen varsa lütfen yardım etsin. Param boşa gitti.
Ses kartını güncellemeyi deneyebilirsin eğer olmaz ise oyunda sorun vardır.

Merhabalar uzun süre sonra bende oyunu özleyip tekrar indirdim Origin üzerinden bende de aynı sorun vardı. Daha önceden elimde olan oyunun korsan versiyonu ve orijinal versiyonu ile karşılaştırma yaptım daha önceden de yaptığımdan gözüme direkt C3 klasöründeki Videos2.pak dosyasının boyutu gözüme çarptı. Orijinal sürümün boyutu 300 MB düşüktü bende daha yüksek boyutlu dosyayı alıp C3 klasörüne attım ve sorun çözüldü. Videos2.pak dosyasının linkini bırakıyorum sadece oyun dosyası isterseniz virüs taraması yapabilirsiniz. İyi oyunlar. Link:Crysis 3

Merhabalar uzun süre sonra bende oyunu özleyip tekrar indirdim Origin üzerinden bende de aynı sorun vardı. Daha önceden elimde olan oyunun korsan versiyonu ve orijinal versiyonu ile karşılaştırma yaptım daha önceden de yaptığımdan gözüme direkt C3 klasöründeki Videos2.pak dosyasının boyutu gözüme çarptı. Orijinal sürümün boyutu 300 MB düşüktü bende daha yüksek boyutlu dosyayı alıp C3 klasörüne attım ve sorun çözüldü. Videos2.pak dosyasının linkini bırakıyorum sadece oyun dosyası isterseniz virüs taraması yapabilirsiniz. İyi oyunlar. Link:Crysis 3
Teşekkürler.

Çok teşekkür ederim sonunda çözüldü.

@TReddrakula Bu oyunda, ilkin origin üzerinden indirip / kurup akabinde tüm dosyaları illegal olanlarla değiştiriyordum, senin gibi tek tek dosyaların boyut farkalarını gözlemlemlemeyi düşünmemiştim. Bu çözüm yolu daha pratik ve basit olmuş. Crysis 4 çıkana kadar bazı zamanlarda oynamayı düşünüyordum.

İnce düşüncenizden dolayı ve kolaylık sağlamanızdan ötürü çok teşekkür ederim size.

@TReddrakula bu oyunda, ilkin Origin üzerinden indirip / kurup akabinde tüm dosyaları illegal olanlarla değiştiriyordum, senin gibi tek tek dosyaların boyut farkalarını gözlemlemlemeyi düşünmemiştim. Bu çözüm yolu daha pratik ve basit olmuş. Crysis 4 çıkana kadar bazı zamanlarda oynamayı düşünüyordum.

İnce düşüncenizden dolayı ve kolaylık sağlamanızdan ötürü çok teşekkür ederim size.

Rica ederim, yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Geri
Yukarı