Crysis 3 için laptop tavsiyesi

Osmantas

Hectopat
Casper Nirvana 15.6'yı almayı düşünüyorum.

• Ürün Özellikleri
  • İşlemci : Intel Core i7-3632QM İşlemci, İşlemci Hızı 2.20GHz., Turbo Boost Teknolojisi ile Maksimum 3.20 GHz., 6 MB Intel Akıllı Bellek
  • İşletim Sistemi : Windows 8
  • Ram : 16 GB DDR3
  • Harddisk : 1000 GB Sata
  • Ekran Kartı : 3 GB DDR3 Nvidia GT635M Optimus Ekran Kartı- 2 GB Ayrılmış Bellek
  • Ekran : 15.6" WXGA (1366x768) HD LED Ekran
  • Ana Kart : Intel HM76 Chipset
  • DVD Sürücü : DVD±RW DUAL
  • Kablosuz Ağ : Intel Wireless Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11b/g/n
  • Kart Okuyucu : Multi Card Reader
  • Ethernet Port : Var
  • Ses : Dahili Hoparlör ve Mikrofon
  • USB Port : 2 X Usb 2.0 Port, 2 X Usb 3.0 Port
  • HDMI & VGA Port : HDMI x 1 adet, VGA x 1 adet
  • Klavye : Sayısal tuş takımlı, Türkçe Q
  • Kamera : 1.3 MP HD Web Kamera
  • Batarya : Li-ION smart battery 6 Hücreli, 4400 mAh 47.52Wh
  • Ağırlık : 2,6 kg
  • Boyutlar : 380 x 258 x 28mm
  • Ekstra : G-Sensör Şokları İle Titreşim ve Sarsıntlıara Karşı HDD Koruma
  • Hediyeler : Notebook Taşıma Çantası, 16 GB Flash Disk Ve Casper Usb Mouse
  • Renk : Beyaz

Bunla Crysis 3'ü kasmadan rahat oynanır mı yüksek ayarda ? Cevaplarsan sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT635M ile Crysis 3'ü yüksek ayarda oynayamazsınız. Tavsiyem en azından yeni GT 740M ekran kartlı modellere yönelmeniz.

Bir de Casper hiçbir zaman oyun oynatamaz. 1 sene sonra ısınmadan kapanmaya başlar ve BIOS güncellemesi bile bulamazsınız, aldığınıza pişman olursunuz. Ucuz etin yahnisidir kısacası. Ekran kartında 2 GB RAM olması da sizi kandırmak için konulan bir ibare zaten. Ekran kartında RAM değil, soldan ikinci rakam önemlidir. Bu laptopun soldan ikinci rakamı 3. Yani giriş seviyesi bir ekran kartı var. Biz genelde GTX 660M ekran kartlı laptop tavsiye ediyoruz. Kısacası bu cihaz hem oyun bilgisayarı değil hem de çöp.

740M ekran kartlı laptoplar:

GT 740M - TeknoFiyat

Hocam casper mı aman uzak dur. Bilgisayarda ne teknik destek ekibi nede donanım ve performans mevcut sakın ha sakın casper alayım deme, çevrene de söyle casperdan uzak dursunlar:cool:

Hocam sakın Casper almayın. Bende bir Casper kullanıyorum ve sorunlarım bitmek bilmiyor. Bilgisayarın işlemci 800MHZ'de bile sabit çalışırken kapanıyor. Kasasının yan tarafı açıldı(SS gelebilir). Bende garantiye göndereceğim. Eğer yapmaz yada yapamazlarsa doğrudan ikinci ele verebilirim. O kadar ki delirtiyor beni bu bilgisayar:)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı