Crysis 3 mü Splinter Cell Blacklist mi?

• Konuyu başlatan Mustafa Soylu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
M

Mustafa Soylu

Ziyaretçi
Arkadaşlar 2 oyun arasında kaldım ona göre indireceğim sizce;

Crysis 3' mü Splinter Cell Blacklist' mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

İndirecegim diyorsun. Korsan mı? Korsansa ikisinide indir. Satın alacaksan intetnetten videolarını izle. Hangisi hoşuna giderse onu alırsın.

Yok kutulu satın alacağım ama internet üzerinden değil. Yinede teşekkürler.

Kendin ile çelişmeye devam ediyorsun...

Neyse ikisi de farklı türde oyunlar. Biri TPS açısından oynanan genelde gizlilik odaklı harika hikayesi olan bir oyun. Diğeri ise teknolojinin geldiği son noktalardan olan grafiklere sahip, hikayesi eh işte derecesinde, yinede eğlenceli bir yapım.

Gerisini korsan indirmek sana kalmış. ;)

Blacklist'i oynamadım fakat oyuna gelen yorumlar gayet iyi. Özellikle oyunun Multiplayer ve Co-op modu çok güzelmiş. Crysis 3'ü aldım ve bitirdim. Ayrıca Multiplayer modlarını oynama fırsatı da buldum. Hikaye olarak etkileyici fakat biraz az sürüyor bence. Multiplayer'da Hunter modu gerçekten güzel yapılmış. Sürekli gerilim ve aksiyon yaşıyorsunuz. Aslında farklı tarzlarda oyunlar. Splinter Cell Cover sistemine yoğunlaşırken Crysis'te çok daha fazla aksiyona yönelik sahneler var. Birini TPS açısıyla, diğerini FPS açısıyla oynuyorsunuz. Yani sizin zevkinize kalmış sonuçta.

Splinter Cell Blacklist'i oynarken, Crysis 3'den daha çok zevk aldım.

Crysis 3'de sadece ilk bölümlerde zevk aldım, gerisi boş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı