Crysis 3 [PlayerProfiles] CGameContext::StartGame: No users logged in

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar oyunu kurdum ve crack yaptım ancak oyun dosyaları yüklenip oyun ekranına geçmeden önce oyun kapanıyor ve bir hata mesajı geliyor.

Playerprofiles CGame Context::StartGame : No users logged in

yerProfiles] CGameContext::StartGame: No users logged in

DX11 kurulu ve tüm sürücüler güncel. Sıcaklık ile ilgili bir sorun falan da yok.

- - - Güncellendi - - -

Zorluk seviyesini seçtikten sonra gelen soruya hayır deyince bir video oynatıyor. En sonunda helikopter falan var. Ancak kontrolü elime alamadan oyun tekrar kapanıyor.

Oyun için SKIDROW'un sitesinden bi CrackFix yayımlandı. Onu indirip, yönergeleri yap.

Kod:
NOTE: The filename ‘rldea.dll’ was blacklisted by Securom causing problems after the first level. Here is a fix for this issue and another bug. Please delete the file “rldea.dll” from your 
installation directory and copy over this new crack. Savegames from our previous crack might be 
affected, in case of issues restart level.

1. Unrar.
  2. Delete "rldea.dll" from your game <install>\Bin32 directory.
  3. Copy over the cracked content to your game <install>\Bin32 directory.
  4. Use a firewall to block all game exes from going online.
  5. Play the game.
  6. Support the software developers. If you like this game, BUY IT!

aynı sorun bendede var 8.33 gb lık versionu indirdim [PlayerProfiles] CGameContext::StartGame: No users logged in diyip kapanıyor oyun benim ne yapmam lazım acil yardım

- - - Güncellendi - - -

yardım edebilcek kimse yokmu

Yeni Crack dosyası ile değiştirdim eskilerini ancak aynı hala. Yeniden yükleyip deneyeceğim.

Oyunu indirirken çok duraklatıp başlatmıştım. Bununla bir alakası olabilir mi ?

- - - Güncellendi - - -

Tamamdır arkadaşlar sağolun. Oyunu tekrar kurdum ve crack yaptım oldu. HD ve medium ayarlarda donmadan oynuyorum. High ayarlarda çok kasıyor :D Yinede halime şükür. HD ve medium gayet yeterli bence.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı