Crysis 4 çıktı mı ya da çıkacak mı?

ekarego

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben az önce Crysis 4 tanıtım filmi izledim. Ama bir garip sanki 1-2-3 oyundan görüntüler vardı. Şimdi Crysis 4 çıktı mı ya da çıkacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Crysis 4 tanıtım filmi yok ki be dostum (n) O oyun çıkar ya da çıkmaz. Henüz resmi bir tanıtım yazısı ve videosu yayınlanmadı.

Crysis 4 tanıtım filmi yok ki be dostum (n) O oyun çıkar ya da çıkmaz. Henüz resmi bir tanıtım yazısı ve videosu yayınlanmadı.
Valla daha crysis 3 bitmedi. Sonunu bilmediğim için öyle sandım heralde. Bir de oyun fuarı filan e3 olması lazım ismi vardı. Neyse cevap için teşekkürler.

Dehşet bir senaryosu vardı oyunun. Çıkacak ama başka bir isimle gelecek diye biliyorum ben.
Aynen haklısın birileri fazla aşırı dese de bana göre oyun tarihinin en iyi serisi yeterli değer verilseydi belki 6 bile yoldaydı. Korsan yüzünden zorlu günler yaşadı Crytek ve bu oyun Türkçe alt yazı ve dublaj ile çıktı. Buna değer vermiyoruz. Türkçe dil istiyoruz diğer firmalardan garip.

Bir iki yıl önce Crytek firmasının iflasın eşiğinde olduğuyla ilgili haberler çıkmıştı aslında ama süreç nasıl işler muamma. Ben çıkacağını düşünüyorum ama yakın zamanda olmaz büyük ihtimalle. Cryengine 5 oyun motorunu ücretsiz dağıtmaya başlamıştı yanılmıyorsam. Bu motoru kullanan oyunlardan da hatırı sayılır miktarda satış payı ve isim hakkı talep edecekmiş deniliyordu. Sanırım maddi olarak açık kapatmaya çalışıyorlar halen.

Bir iki yıl önce Crytek firmasının iflasın eşiğinde olduğuyla ilgili haberler çıkmıştı aslında ama süreç nasıl işler muamma. Ben çıkacağını düşünüyorum ama yakın zamanda olmaz büyük ihtimalle. Cryengine 5 oyun motorunu ücretsiz dağıtmaya başlamıştı yanılmıyorsam. Bu motoru kullanan oyunlardan da hatırı sayılır miktarda satış payı ve isim hakkı talep edecekmiş deniliyordu. Sanırım maddi olarak açık kapatmaya çalışıyorlar halen.
Bence firmayı zora sokan Türk oyuncular böyle bir oyun daha önce görmemiş olmamız hiç uğraşmadan Türkçe alt yazı Türkçe dublaj olmasına rağmen korsan oynadık. Ne yalan söyliyim bende korsan oynadım seriyi ama çalışma hayatına başlayınca orjinal olarak seriyi almayı düşünüyorum. Yaş ilerledi az bir şey insana dokunuyor emeklerini yok saymak insanların bir de Türk oyuncuları düşünen bir firma olunca da daha çok koyuyor. Kısaca bin pişmanım ama durumda müsait değildi inşallah parasal konuda düze çıkıp bunu yapmak istiyorum.

Araştırdığıma göre "Official Trailer" izlemişsiniz. Bu da kendi düşüncelerini yapmış. İzlediğiniz linki atabilirmisiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı