Crysis 4 geliyor düşünceleriniz neler?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Evet sonunda beklenen oyun geliyor ve bunun için yeterli delillerimi zaten 5-6 ay önce açtığım konuda belirtmiştim ve haklıda çıktım Crysis YouTube kanalında bu video paylaşıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonunda sevenleriyle buluşacak bomba bir oyun geliyor tekrardan piyasanın en iyisi olma umuduyla geliyor umarım beklenildiği gibi bir oyun olur bildiğiniz üzere cevat yerli ayrılmış ve Microsoft Cryteki satın almıştı umarım co-op tarafına değil de hikaye konusuna yoğunlaşırlar 2 teorim var 1. sanırsam videoda küllerinden dirilme var ve bu iki ihtimal uyandırıyor ya alcatraz tekrardan dahil olacak ya da nomad ve prophet ile birleşip dünyayı farklı bir tehlikeden kurtaracaklar. 2. teorim belki de prophet Psycho'yu bulup eski ekibi geri toplar nomad ve alcatrazı yani ve onlarla uzaylılarla yakın temasa geçer ve bambaşka bir tehlike ortaya çıkar hiç belli olmaz.
Daha önce açtığım konu: Crysis 4 çıkacak mı?

Son düzenleme:
Evet sonunda beklenen oyun geliyor ve bunun için yeterli delillerimi zaten 5-6 ay önce açtığım konuda belirtmiştim ve haklıda çıktım Crysis YouTube kanalında bu video paylaşıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonunda sevenleriyle buluşacak bomba bir oyun geliyor tekrardan piyasanın en iyisi olma umuduyla geliyor. Umarım beklenildiği gibi bir oyun olur bildiğiniz üzere cevat yerli ayrılmış ve Microsoft Crytek'i satın almıştı. Umarım co-op tarafına değil de hikaye konusuna yoğunlaşırlar.

O berbat remasterlardan sonra pek beklentim kalmadı.

Eskisi gibi bir etki bırakmayacak, eskiden bu kadar popüler olma sebebi devrim niteliğindeki grafikleriydi. Sistemleri Crysis kaldırırmı diye sınıyorduk ancak şuan bunun yerini alan bir ton oyun var. Devrim niteliğinde bir yenilik yapmazlarsa tutmaz.

Eskisi gibi bir etki bırakmayacak, eskiden bu kadar popüler olma sebebi devrim niteliğindeki grafikleriydi. Sistemleri Crysis kaldırır mı diye sınıyorduk ancak şu an bunun yerini alan bir ton oyun var. Devrim niteliğinde bir yenilik yapmazlarsa tutmaz.

Bunun için cidden sıkı bir çalışma lazım ve aradan geçen 9 yılın ardından Cryengine 5.6 motorunun tamamlanmasıyla konuyu ele alacak olursak bu dediklerin hiç de zor değil gibi yani devrim niteliğinde bir oyun daha geliyor para konusundada sıkıntı yok sonuçta Microsoft bu.

Geri
Yukarı