Crysis Açılmama Sorunu

DENlZ

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Crysis indi ve açmaya çalıştım fakat tıkladığım an siyah ekran verip hiç açılmadan kapandı. Sorun nedir acaba? Windows 10 Pro 64 Bit 1803 sürümünü kullanıyorum.

Çözüm
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common konumuna gidin crysis klasörüne girin bin klasörünün içindeki crysis.exe dosyasına bu işlemi yapın.
Arkadaşın dediği gibi bu işlemleri yaptıktan sonra oyunun dosyasında ki Bin32'yi silip Bin64'ü de ismini değiştirin. (yeniden adlandırın) Bin32 yazın.
Bin 64 adlı yeni klosör oluştur. Bin 32 deki dosyaları Bin 64'e kopyalayın ve Bin 32'yi silin belki düzelir.
Yanlış anlamayın lütfen ama belkilerle iş yapmak istemiyorum sabahtan beri uğraştırıyor çünkü. Lütfen yanlış anlamayın önerinizi onaylarsa biri deneyeceğim.

Sorunum çözüldü arkadaşlar. Çok teşekkürler @Hasan Futbol ve @fast motion. Buradan Bin64'ü indirdim ve Crysis dosyasına attım. Bin64'deki crysis.exe'yi buradan indirdiğim crysis.exe dosyasıyla değiştirdim. Son olarak da Bin32'yi silip Bin64'ün adını da Bin32 yaptım ve sorunum çözüldü:)
Hocam, çözdünüz mü?
Evet sizin yardımlarınızla. Tekrardan çok teşekkürler:)
Konu kilitlenebilir.
@Akif

Teşekkürler uygulayacağım dediğinizi.
Bir dahaki sefere sorun yaşamak istemzseniz steamde oyuna sağ tıklayıp cd key ini alıp originde aktifleştirin originde son sürüm ve otomatik Tr dublajlı olarak iniyor.
Hocam yapmaya çalıştım fakat "The product code you entered is not valid. Please re-enter the code." hatasını aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı