Crysis begin group (codfollowpath) not found hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Mert Yurduseven

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
Nvıdıa GeForce 3050 Ti
İşlemci
İntel Cora i7
Herkese hayırlı akşamlar. Crysis Remastered oyununu oynarken bir anda oyundan attı ve (begin group (codfollowpath) not found) hatasını aldım. Ardından tekrardan oyuna girdiğimde bölüm yüklenirken oyundan atıp yine aynı hatayı aldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Sorunu araştırınca kayıttan kaynaklı olduğunu yazmışlar. Crytek'in ayrıca çözüm sağlaması gerekiyor. Şimdilik çözmek için, daha önceden kaydettiğiniz bir kayıt dosyasına gidebilirsiniz. Kayıt dosyası bozulduğundan bu hatayı veriyor. Oyunu yükle diyerek kayıt dosyalarını görebilmeniz lazım.

Remastered sürümlerini geçenlerde bitirmiştim. Uçakla gittiğimiz bölümde, fare ayarı en düşükte diye uçak sağa ve sola dönmüyordu. Normal oynarken ise DPI'yı kısmama rağmen hızlı dönüyordu. Bu tarz basit sorunları çözmeden Remastered yapmışlar.

Sorunu araştırınca kayıttan kaynaklı olduğunu yazmışlar. Crytek'in ayrıca çözüm sağlaması gerekiyor. Şimdilik çözmek için, daha önceden kaydettiğiniz bir kayıt dosyasına gidebilirsiniz. Kayıt dosyası bozulduğundan bu hatayı veriyor. Oyunu yükle diyerek kayıt dosyalarını görebilmeniz lazım.

Remastered sürümlerini geçenlerde bitirmiştim. Uçakla gittiğimiz bölümde, fare ayarı en düşükte diye uçak sağa ve sola dönmüyordu. Normal oynarken ise DPI'yı kısmama rağmen hızlı dönüyordu. Bu tarz basit sorunları çözmeden Remastered yapmışlar.

Kanka son kayıt dosyası nereden silinir? Tam bilmiyorum da açıklarsan sevinirim. Bende de aynı hata var.

Yeni konular

Geri
Yukarı