Crysis ile Crysis Remastered karşılaştırması

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Crysis ile Crysis Remastered oyunlarının karşılaştırma videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben açıkçası pek yenilik göremedim. Aksine, eski oyun daha iyi gibi duruyor bence. Gereksiz render basmışlar. Bu fikirler kendi görüşümdür. Atacağınız ifade veya yorumlar buna göre olur umarım.

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Bunun hakkında tartışabiliriz. İyi Sosyaller.

Başarılı bir remastered değil.

Işıklandırmada ve belli dokularda iyileşme var ama çok fazla eski oyundan tekrar kullanılmış düşük kalite dokular çok fazla.

Ek olarak optimizasyonu sorunlu. Çoğu CryTek oyunu olduğu gibi.

Bir Mafia II ve III Definitive Edition faciası daha işte. Biraz cila atmışlar oyuna fiyatı arttırıp salmışlar.

Bana kalırsa sadecr RTX on/off videosu gibi olmuş. Crysis zaten 2007'ye göre çağının ilerisinde bir oyundu ve halen de öyle. Sırf ekmeğini yemek için böyle basit bit remastered yapmışlar gibime geliyor.
Artı olarak bazı noktalarda eski oyunu daha başarılı buldum.

Remastered demek oynanışı'da tamamen aynı tutmak demek değil. MW2 Remastered'da animasyonları değiştirip oyunu günümüze uyarlamaya çalışmışlar ama bunda oyun 2007'de ne ise şu anda da aynı. Değiştirmek için hiç uğraşmamışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı