Crysis oyunları midemi bulandırıyor

Buna benzer bir olayı bundan 3-4 sene önce yaşamıştım. Yeni bir Flight stick aldıktan sonra iyicie uçuş Simulator'lerine takmıştım. Bir eğitim vardı onu geçememiştim. Sonra bu gece rüyalarıma girdi. Sabaha kadar o Simulator'de pilot gibi uçağı kullanıyordum. Uyanmadan önce çok kötü çakıldım ve bir anda uyanıp kustum. Sabaha kadar böyle bir şekilde durdum. Annem dinlen diyordu bende uyumaya çalışırken gözümün önüne geliyor yine çakılıyor yine kusuyordum. Öyle ambulans ile hastaneye kaldırdılar. Sanırım domuz Gribi'nin en ağır şekli idi. Ondan sonra birşeyim kalmadı.

Bir şey sana zarar veriyorsa, güzel olsa da o şeyi yapma. Mesela alkol de güzel, ama sana zarar veriyorsa alma. Bu da aynı şey. Hassas bir bünyen olabilir.

Başlığı görünce Türk yapımı tartışmasız en iyi oyunu kötüleyen birini gördüğümü sanıp arkada mehterle milliyetçilik yaymaya geliyordum.

Oyun Türk yapımı değil.

Half Life 2 oynarken midesi bulanan pek çok kişi duydum. O kişilere ben de dahilim. Oyunun FPS kamerası diğer FPS oyunlara göre biraz farklı. FOV ayarı da bunu etkileyebilir. Atmosfer bunu etkileyebilir. Ancak Crysis oynarken böyle bir şey olduğunu ilk defa duydum. Ben Crysis serisini defalarca bitirmiş biri olarak bu durumu hakaret olarak algıladım şu an. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı