Crysis Remastered 18 Eylül'de PC, PS4 ve Xbox One'a geliyor!

1500x500.jpgTemmuz-Ağustos gibi yayınlanması beklenen Crysis Remastered için nihayet güzel bir haber geldi. :)

1 Ay önce kadar sızdırılan fragmana göre pek de üzerinde değişiklik yapılmamış oyuna ertelenme kararı çıkmıştı. (Nintendo hariç sadece PC, Xbox One ve PS4'de ertelendi)

Sızdırılan fragman:

Erteleme kararı:

Eb2WGOUXkAAoXGv.jpg


23 Temmuz gününde Nintendo Switch'e çıkışını gerçekleştirdi çünkü oyun Switch için gayet yeterli bir grafik ve oynanış sunuyordu.

EclLsF8X0AE2Yv0.jpg


2 Aya yakın bir sürenin ardından nihayet bugün oyuna ait ön izleme fragmanı yayınlandı. Aslında oyunu 2 gün önce kadar PS Access bir videoda sızdırmıştı ve Cuma günü yayınlanacağı biliniyordu. Yenilenmiş grafikler, dahili RT (Ray Tracing) teknolojisi, 8K çözünürlüğünde yeni dokular, ışıklandırmalar...

Ön izleme fragmanı:

Oyun içi birkaç görüntüler:
 • Dahili Ray Tracing(Işın izleme) teknolojisi
  giphy1-min.gif
  giphy2-min.gif

 • Yeni ışıklandırma ve geliştirilmiş varlıklar
  giphy3-min.gif

 • Yeni 8K yüksek çözünürlüklü dokular
  giphy-min (6).gif

Ve en önemli olay, herkesin beklediği "oyun PC'de hangi plaftorma çıkacak" sorusu oldu. Oyun Epic Games'e çıkıyor ve bunun düşük fiyatlandırma ile geleceği fikrindeyim. Bir de Türkiye'ye özel fiyatlandırma olursa tadından yenmez. :)

Oyun 18 Eylül'de PC, Xbox One ve PS4'e çıkışını gerçekleştirecek.
 
Son düzenleme:

Uchiha Shisui

Hectopat
Katılım
1 Ekim 2019
Mesajlar
9.318
Makaleler
6
Çözümler
21
Yer
Konohagakure
Oynanışa, içeriğe de bir dokunmaları gerekirdi diye düşünüyorum. Arayı bu kadar açmışken insanlar bu tür şeyler beklerler. Kısmi grafik ekleyip çıkarmak sanki kolaya kaçmak gibi olmuş.
 

samedovski

Centipat
Katılım
29 Aralık 2019
Mesajlar
370
Crysis en son lazım olan remestered'lardan biri heralde. Zaten grafikleri yeterince iyi ne gerek var ya? Yapsanıza Crysis 4. Şöyle yeni teknolojilerle bizi uçursun falan ama yok. Püü.
 
KS
KS
Emir Dayı

Emir Dayı

Gigapat
Süper Moderatör
Katılım
14 Temmuz 2016
Mesajlar
6.794
Makaleler
9
Çözümler
153
Yer
Yürürlüğe girdim
Şimdi Remastered yapmaya ne gerek var diyen arkadaşlar için şunu söylüyorum. Seri genel olarak optimizasyon özürlü bir seri. İlk oyun çok eski ve uyumsuzluk sorunları baş gösteriyordu ve optimizasyon sorunlarından geçilmiyordu. Sırf bunlar için bile Remastered yapılmaya değer ama fiyatının düşük olması da gerek tabii ki de.
 
Yukarı