Crysis Remastered kırıldı!

Lütfen bana pembe dünyacılık oynamayın. Herkes biliyor neyin ne olduğunu. Adamlar fince koyuyor yahu fince! 5 milyon nüfusu var ülkenin. Genç kesim desen az. Toplasan orada oyunu oynacak 200 bin genç bulamazsın. Biz ise Avrupa'nın en genç nüfusuna sahip ülkesiyiz. Bugün oyunlar Türkçe çıksa 1 milyonun üzerinde satar. Kimse bize maval okumasın. Art niyetli olduklarını herkes biliyor. Sözüm meclisten dışarı, her oyunlarına Türkçe yama getiren firmalarda var.

Sözüm meclisten dışarı lafına her zaman hasta olmuşumdur:D
Amaç ne bunu söylemenizde? Sanki FBI ajanı var burada:D

Alamadım :D.

Şunu mu kastettin? Hem ücretsiz oynayayım hem sorun çıkmasın.
Aynen öyle. Hem Türkçe olsun, hem beleş olsun, hatta yapımcı ekip beleş olarak versin, ama online için para alsınlar. Oyunun olayı zaten hikaye, RPG oyunu işte, adamlar bütün odaklarını hikaye moduna verdiler ama gel de anlat.

Lütfen bana pembe dünyacılık oynamayın. Herkes biliyor neyin ne olduğunu. Adamlar fince koyuyor yahu fince! 5 milyon nüfusu var ülkenin. Genç kesim desen az. Toplasan orada oyunu oynacak 200 bin genç bulamazsın. Biz ise Avrupa'nın en genç nüfusuna sahip ülkesiyiz. Bugün oyunlar Türkçe çıksa 1 milyonun üzerinde satar. Kimse bize maval okumasın. Art niyetli olduklarını herkes biliyor. Sözüm meclisten dışarı, her oyunlarına Türkçe yama getiren firmalarda var.
Hocam Fince'yi bırakın Felemenkçe koyup Türkçe dil koymuyorlar.

TakeTwo korsan gruplarına para verdi diyorlar. O yüzden RDR2'yi göremeyebiliriz.

Sorsan çeviri maliyetleri, korsan oyun alma gibi bahaneler sunarlar. Ul*n Türkiye'de sadece orijinal oyun alanların sayısı felemenkçe oynayanları 5’e katlar.
Horizon Zero Dawn oyununda da bunu demişlerdi. Yahu bu oyun Türkiye'de en çok satan PS4 oyunlarından. Ama 20 tane dile destek verirken Türkçe'ye destek vermemişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı