Crysis Remastered Steam'de 10TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Algınızı acilen değiştirmeniz gerekli.
Belki Türkleri destekleyin demeye getirmiş olabilirim ama ölümüne destekleyin cümlesini ben yazdığım cevapta göremiyorum.
Yazdığınız GTA oyunları da arşa çıkarılacak kadar mükemmel değiller.
İnsanlar çocukluğunu bu oyunlarla yaşadığı için duygusal geliyor.
Evet kesinlikle algımız değişmeli, acilen şu aşırı milliyetçi algıdan vazgeçmek gerekiyor. Ortada ilk oyundan farkı olmayan, optimizasyonu daha da kötüleştirilen bir oyunu sırf kurucusu Türk diye desteklemeli miyiz cidden? Yukarıda zaten GTA Trilogy(Remastered) versiyonlarınında çöp olduğundan bahsetmişim.

"GTA: San Andreas çıksa verirsiniz.
Üstelik Crysis yapımcıları Türk."

Yukarıdaki cümlenizde ölümüne yazmasada dolaylı yoldan aşırı milliyetçilik içeriyor. Her okuyan insanın anlayabileceği basit düzeyde bir cümle çünkü.

Not: Daha günümüzde bu oyunları eski nesil olmasından dolayı oynamaya katlanamıyorken, çocuklarınıza oynayacak oyun alırsınız demeniz ironik olmuş.

Algınızı acilen değiştirmeniz gerekli.
Belki Türkleri destekleyin demeye getirmiş olabilirim ama ölümüne destekleyin cümlesini ben yazdığım cevapta göremiyorum.
Yazdığınız GTA oyunları da arşa çıkarılacak kadar mükemmel değiller.
İnsanlar çocukluğunu bu oyunlarla yaşadığı için duygusal geliyor.
Steam hesabını mezara götürmeyeceksin elbet ileride umarım çocuğunuz olur sigara almak yerine çocuğunuza (sıkıldığı zaman) vakit geçirebilecek şeyler bulundurun. :)

GTA ile Crysis'in ne alakası var? Kimse ayrıca oyunu almak zorunda falan değil. Gereksiz milliyetçilik yapmayı bırakın artık. Crytek'in %90 yabancı bir şirket.

Evet kesinlikle algımız değişmeli, acilen şu aşırı milliyetçi algıdan vazgeçmek gerekiyor. Ortada ilk oyundan farkı olmayan, optimizasyonu daha da kötüleştirilen bir oyunu sırf kurucusu Türk diye desteklemeli miyiz cidden? Yukarıda zaten GTA Trilogy(Remastered) versiyonlarınında çöp olduğundan bahsetmişim.

"GTA: San Andreas çıksa verirsiniz.
Üstelik Crysis yapımcıları Türk."

Yukarıdaki cümlenizde ölümüne yazmasada dolaylı yoldan aşırı milliyetçilik içeriyor. Her okuyan insanın anlayabileceği basit düzeyde bir cümle çünkü.

Not: Daha günümüzde bu oyunları eski nesil olmasından dolayı oynamaya katlanamıyorken, çocuklarınıza oynayacak oyun alırsınız demeniz ironik olmuş.
Dolaylı yoldan aşırı siyaset algına bağlı. 😉
(Konuyu saptırmayın lütfen forumda bu tür şeyler konu dışı yasak)
Ben nostalji seven bir insanım eski oyunları canım sıkıldığı zaman açar oynarım.
Atari var ve açıp atari bile oynuyorum kime göre neye göre katlanamıyorsunuz?

Dolaylı yoldan aşırı siyaset algına bağlı. 😉
(Konuyu saptırmayın lütfen forumda bu tür şeyler konu dışı yasak)
Ben nostalji seven bir insanım eski oyunları canım sıkıldığı zaman açar oynarım.
Atari var ve açıp atari bile oynuyorum kime göre neye göre katlanamıyorsunuz?
Aşırı siyaset algına bağlı mı? İşte siz katlanabiliyorsunuz diye herkes katlanıyor olmuyor. Gerek yurtiçi, gerek yurtdışı olsun tepkilerin yoğunluğu oyunların Remastered versiyonlarının çöp olduğu yönünde. Ayrıca yukarıda ki yazdıklarımı okuyup, anladığınız tek şey bu ise acil şifalar diliyorum hocam size. :D

GTA ile Crysis'in ne alakası var? Kimse ayrıca oyunu almak zorunda falan değil. Gereksiz milliyetçilik yapmayı bırakın artık. Crytek'in %90 yabancı bir şirket.
Crytek, 1999'da üç Türk kardeş olan Cevat, Avni ve Faruk Yerli tarafından Almanya'nın Coburg şehrinde kurulmuş olan bir video oyun şirketidir. Crytek'in ana merkezi Frankfurt'ta bulunmaktadır. Ayrıca Kiev, İstanbul olmak üzere 2 farklı yerde stüdyosu vardır. [1] En çok bilinen oyunları olan Far Cry 'da CryEngine, ve daha çok bilinen Crysis'de de CryEngine 2 kullanılmıştır. CryEngine 3 ise Crysis 2 ile kullanılmaya başlanmıştır. Crytek Electronic Arts, Ubisoft, NVIDIA, Intel, AMD, FMOD, Scaleform, ve Xoreax Software şirketleri ile iş birliği halindedir. Bilgi : (Vikipedi)
İster alırsın ister almazsın herkesin düşüncesi kendine belki ben para savurmayı seviyorum ve alıyorum belki koleksiyon yapmayı seven bir kişiliğim var. Bu kimseyi ilgilendirmez.
Ben sana oyunu ille de oyunu al demedim zaten ister al ister alma haklı çıkmaya çalışırken rezil olmamaya dikkat edin.
Aşırı siyaset algına bağlı mı? İşte siz katlanabiliyorsunuz diye herkes katlanıyor olmuyor. Gerek yurtiçi, gerek yurtdışı olsun tepkilerin yoğunluğu oyunların Remastered versiyonlarının çöp olduğu yönünde. Ayrıca yukarıda ki yazdıklarımı okuyup, anladığınız tek şey bu ise acil şifalar diliyorum hocam size. :D
Ayrıca yukarıda ki yazdıklarımı okuyup, anladığınız tek şey bu ise acil şifalar diliyorum hocam size.
Karşımdaki insan nasıl davranıyorsa ben de ona öyle davranıyorum iyi forumlar :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı