Crysis Remastered Steam'de 10TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

213082

Hectopat
Makaleler
3
Eğer ilk oyuna sahipseniz %80 indirimle 10TL'ye Crysis Remastered alabilirsiniz.

Evet kütüphanenizde olan oyunun adının yanında remastred yazan haline 10 TL vermek isteyenler kaçırmasın.
GTA : San Andreas çıksa verirsiniz.
Üstelik Crysis yapımcıları Türk.
10 TL kimsenin canını yakmaz ileride canın sıkılırsa güncel olanını yükler bitirirsin.
Alırım bir köşe de kalır.

Daha geçen ay 1 ve warhead bitti baydı beni 10 TL değil bedava olsa bile yüklemem açmam.

GTA : San Andreas çıksa verirsiniz.
Üstelik Crysis yapımcıları Türk.
10 TL kimsenin canını yakmaz ileride canın sıkılırsa güncel olanını yükler bitirirsin.
Alırım bir köşe de kalır.
Bir şeyin kurucusu Türk olunca ölümüne desteklemek zorunda değil kimse. Ayrıca Crysis Remastered ve GTA Trilogy oyunları 5 TL olsa bile hak etmeyecek düzeydeler.

Bir şeyin kurucusu Türk olunca ölümüne desteklemek zorunda değil kimse. Ayrıca Crysis Remastered ve GTA Trilogy oyunları 5 TL olsa bile hak etmeyecek düzeydeler.
Algınızı acilen değiştirmeniz gerekli.
Belki Türkleri destekleyin demeye getirmiş olabilirim ama ölümüne destekleyin cümlesini ben yazdığım cevapta göremiyorum.
Yazdığınız GTA oyunları da arşa çıkarılacak kadar mükemmel değiller.
İnsanlar çocukluğunu bu oyunlarla yaşadığı için duygusal geliyor.
Steam hesabını mezara götürmeyeceksin elbet ileride umarım çocuğunuz olur sigara almak yerine çocuğunuza (sıkıldığı zaman) vakit geçirebilecek şeyler bulundurun. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı