Crysis Remastered Trilogy, Epic Games Kuponuyla 45₺!

2. oyunun remaster boyutu 50 GB, 3. oyunun 20 GB. 3. oyuna fazla remaster yok zaten ihtiyacı da yok ama 2'ye bayağı bir şeyler yapmışlar gibi. 3 çok kısa onun da etkisi olabilir. 4 GB 570 var VRAM sonuna kadar kullanılıyor azar azar stutter yiyorum ben de.

İndirim ile aldım seriyi. 2'yi oynuyorum şu an. Anlık 1-2 saniye donmalar, ani giren laglar, ani FPS düşüşleri ve bugün yaşadığım direkt oyundan atma gibi problemler yaşadım. Sistemimde mi problem var diye 30 dakika boyunca MSA 8X olacak şekilde Full HD 30 dakika FurMark testi yaptım fakat gayet stabildi. Anlaşılan CryTek yine bir şeyleri düzgün yapamamış.

2. oyunda aynı şekilde bende de abartı donmalar mevcut, oynanmıyor oyun.

2. oyunun remaster boyutu 50 GB, 3. oyunun 20 GB. 3. oyuna fazla remaster yok zaten ihtiyacı da yok ama 2'ye bayağı bir şeyler yapmışlar gibi. 3 çok kısa onun da etkisi olabilir. 4 GB 570 var VRAM sonuna kadar kullanılıyor azar azar stutter yiyorum ben de.
Oyun oynanmayacak kadar değil ama değil mi?

Dokuları en azından orta falan yap 4 GB VRAM yetmiyor artık.
VRAM ile alakalı değil hocam. Daha nice sistem sömüren oyunlar oynadım bana mısın demedi. Tamamen oyunun stabilizasyonu ile alakalı.
2. oyunda aynı şekilde bende de abartı donmalar mevcut, oynanmıyor oyun.
Oynanmıyor demeyelim fakat bazı noktalarda takılmalar oluyor. Yüzde 80 sorunsuz oynuyorum diyebilirim.
Youtube de bir video izledim Cryisis 3 Remastered test videosu Gtx 1650 GPU'su ile. O video da gayet stabil gözüküyor oyun. Hatta birisi de optimizenin orjinal oyundan daha iyi gözüktüğünü yazmış. Ben de Gtx 1650 Tİ kullanıyorum ve o video sayesinde gaza geldim oyunu alacam şimdi.
Acaba 2. oyun biraz sorunlu da 3. oyun mu sorunsuz ki ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3. oyunu tahmini 1-2 gün içerisinde yüklemiş olurum. Deneyimleyip yazabilirim isterseniz.

Geri
Yukarı