Crysis Remastered Trilogy, Epic Games Kuponuyla 45₺!

Bunu aldıktan sonra tekrar kupon veriyor mu arkadaşlar?
Hayır. Zaten eskisi gibi vermiyor kuponu. Bildirim izni açmana karşılık veriyor kuponu. 1 tane sadece o da.
Kupon ne oluyor alışveriş yapmayı bilmiyorum. 105₺ gözüküyor bende.
Şimdi Epic Games uygulamasını aç, en üstte sağda 5.6 tane şey var orada kuponun da reklamı var. Tıkla ona her şey yazıyor. E-posta aboneliği yani bildirimi açmanı istiyor. Linkini e koymuş. 2 tık sadece yani. Sonra 80 TL ve üzeri oyunlardan herhangi birisini satın alırken o satın alma ekranında kuponun çıkıyor, 60 TL indirim yapıyor. Kuponun hemen gözükmez ise endişelenme 24 saat sürebilir gelmesi diyor.

1,2,3 ve 4. gibi isimlendirilmelerle resimleri sırasıyla attım.
(4. Resim: Bir oyuna satın al dedikten sonra karşına çıkan alışveriş ekranı.)

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 20
  • 2.png
    2.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 31
  • 3.png
    3.png
    283,2 KB · Görüntüleme: 22
  • 4.png
    4.png
    287,8 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
İndirim ile aldım seriyi. 2'yi oynuyorum şuan. Anlık 1-2 saniye donmalar, ani giren laglar, ani FPS düşüşleri ve bugün yaşadığım direkt oyundan atma gibi problemler yaşadım. Sistemimde mi problem var diye 30 dakika boyunca MSA 8x olacak şekilde FULL HD 30 dakika FurMark testi yaptım fakat gayet stabildi. Anlaşılan CryTek yine bir şeyleri düzgün yapamamış.

İndirim ile aldım seriyi. 2'yi oynuyorum şuan. Anlık 1-2 saniye donmalar, ani giren laglar, ani FPS düşüşleri ve bugün yaşadığım direkt oyundan atma gibi problemler yaşadım. Sistemimde mi problem var diye 30 dakika boyunca MSA 8x olacak şekilde FULL HD 30 dakika FurMark testi yaptım fakat gayet stabildi. Anlaşılan CryTek yine bir şeyleri düzgün yapamamış.
Dokuları en azından orta falan yap 4 GB VRAM yetmiyor artık.

Dokuları en azından orta falan yap 4 GB VRAM yetmiyor artık.
Youtube de bir video izledim Cryisis 3 Remastered test videosu Gtx 1650 GPU'su ile. O video da gayet stabil gözüküyor oyun. Hatta birisi de optimizenin orjinal oyundan daha iyi gözüktüğünü yazmış. Ben de Gtx 1650 Tİ kullanıyorum ve o video sayesinde gaza geldim oyunu alacam şimdi.
Acaba 2. oyun biraz sorunlu da 3. oyun mu sorunsuz ki ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı