CS 1.6 açınca siyah ekran oluyor

İşletim sistemi
Windows 7
Selam sorununuz hala devam ediyor mu bilmiyorum ama ileride Metadata gibi veya böyle sorunlarla karşılaşırsanız hiç bilinmeyen çok basit bir çözümü var. Öncelikle oyunun üstüne gelin sağ tık yapın oyunun adını görecekseniz oraya oyunun adıyla kodun arasını açın ve şu kodu yapıştırın -autoconfig -32 Bit -sw -noipx -opengl sonra oyuna sorunsuz girecek girdigi zaman video ayarlarından tam ekran yaparak oyundan çıkın sonra özelliklere girerek kodu silin çözüm bu kadar basit ileride karşılaşırsanız aklınızda bulunsun diye söyledim. Kolay Gelsin

Kodu yalnış yazmışım :D -autoconfig -32bit -sw -noipx -opengl işte bu doğru

Son düzenleme:
Selam sorununuz hala devam ediyor mu bilmiyorum ama ileride metadata gibi veya böyle sorunlarla karşılaşırsanız hiç bilinmeyen çok basit bir çözümü var. Öncelikle oyunun üstüne gelin sağ tık yapın oyunun adını görecekseniz oraya oyunun adıyla kodun arasını açın ve şu kodu yapıştırın -autoconfig -32 Bit -SW -noipx -OpenGL sonra oyuna sorunsuz girecek girdigi zaman video ayarlarından tam ekran yaparak oyundan çıkın sonra özelliklere girerek kodu silin çözüm bu kadar basit ileride karşılaşırsanız aklınızda bulunsun diye söyledim. Kolay gelsin.

Kodu yanlış yazmışım :D -autoconfig -32 Bit -SW -noipx -OpenGL işte bu doğru.

Sağ tıklayın derken anlamadım?

Geri
Yukarı