CS 1.6 OpenGL hatası

Win10ProMax

Femtopat
Öncelikle selamlar CS 1.6'da aldığım hatanın çözümünü arıyorum bir saattir hata şöyle CS açıyorum bu arada csduragi ile oynuyorum neyse oyunu açıyorum ama OpenGL mode error hatası veriyor, çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cfg'lerini ve modellerini kaydet sil tekrar yükle. Oyun software moduna otomatik geçiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver'larınız yüklü mü? Oyunun dosya konumuna gidin hl.exe'ye kısayol oluşturun ve sağ tık > özellikler sekmesinde hedefin en sonuna -cstrike -gl -full yazıp deneyin.

Cfg'lerini ve modellerini kaydet sil tekrar yükle. Oyun software moduna otomatik geçiyor mu?
herhangi cfg bulunmamakta
Driver'larınız yüklü mü? Oyunun dosya konumuna gidin hl.exe'ye kısayol oluşturun ve sağ tık > özellikler sekmesinde hedefin en sonuna -cstrike -GL -Full yazıp deneyin.

Yüklü hepsi ve denetledim tektek son sürüm hepsi yine olmadı dediğin şekilde yaptım.

Sıkıntı monitörden nasıl olabiliyor D3D ve OpenGL'nin monitörle ne alakası var bilmiyorum tahminimce sorun ekran kartıydı. Sorunun tam olarak ne olduğunu biliyorsan belirtir misin?

CS 1.6'da çözünürlük değiştirince bazılarında çökebiliyor. Yüksek ihtimalle arkadaşın monitöründe de çökme yaptı o da daha eski düşük çözünürlüklü bir monitör taktı.

CS 1.6'da çözünürlük değiştirince bazılarında çökebiliyor. Yüksek ihtimalle arkadaşın monitöründe de çökme yaptı o da daha eski düşük çözünürlüklü bir monitör taktı.

Olabılır teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı