Çözüldü CS 1.6 siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Hangi evrede veriyor? Adım adım anlatır mısın? Verdikten sonra ses geliyor mu? Görev yöneticisini açıp oyunu kapatabiliyor musunuz?

Açılıyor, direkt görüntü gelip siyah ekran veriyor. Oyunu normal bir şekilde kapatabiliyorum ama sorun çözüldü tabii performans düşürerek. NVIDIA Denetim Masası'ndan entegre grafik seçtim, bitti. 2 saattir bakıyorum, denedim oldu.
Hangi evrede veriyor? Adım adım anlatır mısın? Verdikten sonra ses geliyor mu? Görev yöneticisini açıp oyunu kapatabiliyor musunuz?

Açılıyor, direkt görüntü gelip siyah ekran veriyor. Oyunu normal bir şekilde kapatabiliyorum ama sorun çözüldü tabii performans düşürerek. NVIDIA Denetim Masası'ndan entegre grafik seçtim, bitti. 2 saattir bakıyorum, denedim oldu.

Çözüm
1050 yerine HD630'la niye oynuyorsunuz? Onunla bir ilgisi yoktur. Nvidia Denetim masası ayarlarını sıfırlayıp varsayılan yapıp 1050 ile oynamanız lazım. Gerçi 630'da rahat kaldırır o oyunu ama neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı