Rehber CS 1.6 Steam+ Olmak

unknownpeople3

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Selamlar, direkt konuya geçeceğim.

Steam+ Nedir?:

Steam+ anti hile sistemidir. Steam+ olduğunuz da asla hile kullanamazsınız ve bundan dolayı adminlerin size hile deme olasılığı çok düşüktür. Ayrıca oyuna girdiğiniz de " ..... Steam+ Anti hile sistemi ile giriş yaptı." yazısına da sahip olabilirsiniz.

Nasıl Steam+ Olurum?:

1. Buraya tıklayarak .zip dosyasını indiriniz. (Herhangi bir virüs yoktur! Tarama yapıp sonucunu konu sonunda paylaşacağım.)
  2. Sonra Steam'den CS 1.6'ya sağ tıklayıp "Yönet > Yerel Dosyalara Göz At" yolunu izleyin.
  3. İndirdiğiniz .zip dosyasını açın ve içinde ki şeyleri kopyalayıp, CS'nin yerel dosyalarının olduğu klasöre yapıştırın.
  4. Ekrana bir şey çıkacaktır. En üstteki onay kısımına tıklayın.
Steam+ Hayırlı olsun. :)

Not: Sadece Steam'den oynayan arkadaşlarda olmaktadır. Bu dosyalar Valve'nin kendi dosyalarıdır. Her hangi bir ban vs. söz konusu değildir ve olamaz.

Virus Taraması Sonucu:

anlikrehber.JPG

Son düzenleme:
Bilgi için teşekkürler. Ama yazılımcılar hep bir yolunu buluyor hile mevzuları için. Keşke oyunlarda hiç hile kullanan olmasa da zevkle oyun oynayabilsek. Birkaç senedir online oyun oynamıyorum. Bu sebepten. Sadece CS de değil :) Ek olarak oyun yöneticilerinin de steam+ ı kabul etmesi lazım. Yoksa buna da laf edenler çıkabilir.

Bilgi için teşekkürler. Ama yazılımcılar hep bir yolunu buluyor hile mevzuları için. Keşke oyunlarda hiç hile kullanan olmasa da zevkle oyun oynayabilsek. Birkaç senedir online oyun oynamıyorum. Bu sebepten. Sadece CS de değil :) Ek olarak oyun yöneticilerinin de steam+ ı kabul etmesi lazım. Yoksa buna da laf edenler çıkabilir.

Hocam Steam kullanan herkes yapabilir bunu. Valve'nin kendi özelliği.

Sgs CFG bıçak skin VAC atabilir mi?

Bilgi için teşekkürler. Ama yazılımcılar hep bir yolunu buluyor hile mevzuları için. Keşke oyunlarda hiç hile kullanan olmasa da zevkle oyun oynayabilsek. Birkaç senedir Online oyun oynamıyorum. Bu sebepten. Sadece CS de değil :) ek olarak oyun yöneticilerinin de Steam+ ı kabul etmesi lazım. Yoksa buna da laf edenler çıkabilir.

Hocam bu sistemi Valve yaptı. Ve hayatta bu özelliği korsanlara getirmez.
Çünkü korsan oyun oynayanlar oyunu yapanlara destek vermiyor. Onlar niye onlara versin. Ben çocukluğumda korsan oynadığım bütün oyunları şu an satın aldım oynamama rağmen.

Sgs CFG bıçak skin VAC atabilir mi?
cfg atabilir ama skinpack atmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı