CS 1.6'dan haksız yere VAC yedim

İşletim sistemi
Windows 10

ZArchiver

Hectopat
CS 1.6'dan gereksiz boş yere VAC yedim. Sabah uyandığımda Steam'ı açtım ve VAC bildirimi yazıyordu. Bilgisayar kapalı iken nasıl oluyor bu, yardımcı olur musunuz?
Oyun ayarlarım vs varsayılan halde.
Ve hile de açmam, hile açan oluyor ama onlar VAC yemiyor, ben neden yedim? 2.5K saat boşa gitti.

CS 1.6'dan gereksiz boş yere VAC yedim. Sabah uyandığımda Steam'ı açtım ve VAC bildirimi yazıyordu. Bilgisayar kapalı iken nasıl oluyor bu, yardımcı olur musunuz?
Oyun ayarlarım vs varsayılan halde.
Ve hile de açmam, hile açan oluyor ama onlar VAC yemiyor, ben neden yedim? 2.5k saat boşa gitti.

Biraz bekleyin hatalı ise kaldırırlar.

VAC yasaklamaları bir hesap veya farklı bir hesaba tanımlı bir telefon numarasını kullanan bir hesap hile yazılımı kullanırken VAC korumalı bir sunucuya bağlandığında verilir.

Valve Anti Hile (VAC, Valve Anti-Cheat), Valve'ın sunucularına bağlanan kullanıcıların oyun dosyalarını düzenli olarak kontrol ederek onlara avantaj sağlayabilecek bir üçüncü taraf yazılımının kullanılmadığını kontrol eder. Bu tür bir yazılım tespit edilirse, hesaba VAC yasaklaması verilir.

Eğer hile kullanmadıysanız tek yapmanız gereken beklemek.

CS ile ilgili farklı bir şey kullanıyor muydunuz?

Ve emin değilim eğer yalan söylüyorsanız iyi ki yemişsiniz.

Oyunun içine Config veya DLL attınız mı?
Arkada şüphe verici programlar açık mıydı?

Oyunum default hiçbir şey yok 3 yıldır aynı CS, hiçbir şey değiştirmedim silmedim, arka planda açık olarak mem reduct, TeamSpeak 3, ve sürücüler var 3 aydır var zaten sorun çıkaracaklarını sanmam.

Biraz bekleyin hatalı ise kaldırırlar.

Gereken tüm bilgiler burada mevcut.

VAC yasaklamaları bir hesap veya farklı bir hesaba tanımlı bir telefon numarasını kullanan bir hesap hile yazılımı kullanırken VAC korumalı bir sunucuya bağlandığında verilir.

Valve anti hile (VAC, Valve anti-cheat), Valve'ın sunucularına bağlanan kullanıcıların oyun dosyalarını düzenli olarak kontrol ederek onlara avantaj sağlayabilecek bir üçüncü taraf yazılımının kullanılmadığını kontrol eder. Bu tür bir yazılım tespit edilirse, hesaba VAC yasaklaması verilir.

Eğer hile kullanmadıysanız tek yapmanız gereken beklemek.

Steam'ım korumalı, Steam Guard ve e posta korumalı başka birisi erişeceğini sanmıyorum. Desteğe başvurdum bir yazı yazdı incelenecek gibi onu bekliyorum. Geç yazmamın nedeni ceza almıştım onun içinde özür dilerim. Yazılarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı