CS 2 güncellemesi gelince skinler, kasalar zam alır mı?

CncMinifix55

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an CS:GO'da envanterimde toplam değeri 650 TL olan kasalar var. Bunları şimdi satabilirim ama CS 2 çıkınca eğer kasaların fiyatları artacak ise daha fazla kar etmek istiyorum. Sizce ne olur?

Zaten şu an uçtu fiyatlar. Millet neyin fiyatı artsa diye tetikte duruyor. Kasaların fiyatının uzun vadede hiç düştüğünü görmedim ama skininiz yoksa skin alıp oynayın bence.

Kesinlikle fiyatlar artacak. Talep artacağı için fiyatlar artacak. En kolay örnek Sun in Leo'nun fiyatı arttı. Sırf dürbünü mavi oldu diye. Kasalara mutlaka zam gelir özellikle droptan kalkan kasalara çok zam gelecek. Ama size önerim Pink DDPAT gibi skinler şu an ucuza bulunuyorsa bence alınmalı ve güzel skin. Millet dürbünü renk aldı diye CS 2'de almaya başladılar ve fiyatlar mutlaka artacaktır.

Ben paramın yettiğince sticker aldım, kısa sürede oldukça artmış fiyatı. Daha da artar diye düşünüyorum. YTD.

Zaten şu an uçtu fiyatlar. Millet neyin fiyatı artsa diye tetikte duruyor. Kasaların fiyatının uzun vadede hiç düştüğünü görmedim ama skininiz yoksa skin alıp oynayın bence.

Hocam skin aramak gibi bir derdim yok. Sadece kasaları satıp tekrar oyun alacağım.

Kesinlikle fiyatlar artacak. Talep artacağı için fiyatlar artacak. En kolay örnek Sun in Leo'nun fiyatı aşırı arttı. Sırf dürbünü mavi oldu diye.
Skin yok ama kasa var.Kasaların fiyatları artarmı?

Hocam skin aramak gibi bir derdim yok. Sadece kasaları satıp tekrar oyun alacağım.

Skin yok ama kasa var.Kasaların fiyatları artarmı?
Droplardan kalkan kasalar olursa %100 artacaktır. Yeni gelecek kasalar fiyatlarını düşürebilir mi emin değilim fakat elbette kasaların fiyatı artacak elinizde tutun. Düşmeye başlarsa satarsınız en kötü ama düşmeyeceğini diyebilirim. 2 yıl önce kasalarımın toplamı 50tlyken şu an 600tl öyle diyeyim. CS2 çıkınca daha da artacak.

Yatırımda bir kural var. Beklenti fiyatı artırır, haber düşürür. Şu anda fiyatlar artacak beklentisiyle yükseldiyse ben olsam satardım. Oyun çıktığında umduğunuzu bulamayabilirsiniz. YTD. 🤣 Ben olsam yapacağım şeyi söylüyorum. Favlayın sonra teşekkür edersiniz.

Yatırımda bir kural var. Beklenti fiyatı artırır, haber düşürür. Şu anda fiyatlar artacak beklentisiyle yükseldiyse ben olsam satardım. Oyun çıktığında umduğunuzu bulamayabilirsiniz. YTD. 🤣 Ben olsam yapacağım şeyi söylüyorum. Favlayın sonra teşekkür edersiniz.

Ya zaten skinleri ben en ucuz iken aldim üstüne bilmem kaç lira geldi düşse bile umurumda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı