CS:GO 0.6 hassasiyet ve 800DPI yavaş mı?

Bruh123

Hectopat
Yer
Illinois,Chicago
Daha fazla  
Oyunu 0.6 hassasiyette 800DPI oynuyorum. RAW girişi kapalı fare ivmesi kapalı. Windows hassasiyetim 4/11 şeklinde ve Windows fare ivmesi açık. Adamları rahat vurmak adına yavaş hassasiyet kullanıyorum. Sizce daha düşürmeme gerek var mıdır?

Oyunu 0.6 hassasiyette 800DPI oynuyorum. RAW girişi kapalı fare ivmesi kapalı. Windows hassasiyetim 4/11 şeklinde ve Windows fare ivmesi açık. Adamları rahat vurmak adına yavaş hassasiyet kullanıyorum. Sizce daha düşürmeme gerek var mıdır?

Nasıl rahat hissediyorsan öyle oyna.

Hayır yavaş hassasiyet genelde daha iyi olduğu için demiştim.

Kime göre? Neye göre? İkside birbirinin zıttı, yavaş olan ile daha kolay aim alabilirsin ama silahı kontrol etmen zorlaşır, eğer yavaş hassasiyete aldığında Mouse'un eline oturduğunu hissediyorsan bu eksiler senin için ifade etmez, ona bakılırsa yüksek hassasiyette ise silahı kontrol etmek kolaydır ancak aim almak daha zordur, ama yine yüksek hassasiyete aldığında Mouse eline oturuyorsa bunlar senin için geçersizdir, kısaca yavaş hassasiyet kabadır, yüksek hassasiyet hassastır, hangisi senin eline oturuyorsa o iyidir, yayıncıların falan dedikleri "Yov işte düşük hassasiyet kötü yov" gibi ya da tam tersi sözleri hiç bir şey ifade etmemekte.

Kolunu ne kadar aktif kullanabildiğin önemli senin edpi'ına yakın oynayan pro oyuncular vardır illaki ama kolunu onlar kadar aktif kullanabiliyor musun? Onlar kullanabildiği için o kadar düşük sensivity seçebiliyor. Arkasından ya da bakmadığı yerden adam çıkınca tek hamlede reaksiyon verebildiği kadar düşürüyor. Körü körüne düşürmenin ya da yükseltmenin anlamı yok. Windows'ta 6/11 dışında seçilen her değer yazılımsal hızlandırma/yavaşlatma içerir. Herkesin ayarından farklı ayar seçicem diye elinizin ayarını kaçırmayın. :)

Kolunu ne kadar aktif kullanabildiğin önemli senin edpi'ına yakın oynayan pro oyuncular vardır illaki ama kolunu onlar kadar aktif kullanabiliyor musun? Onlar kullanabildiği için o kadar düşük sensivity seçebiliyor. Arkasından ya da bakmadığı yerden adam çıkınca tek hamlede reaksiyon verebildiği kadar düşürüyor. Körü körüne düşürmenin ya da yükseltmenin anlamı yok. Windows'ta 6/11 dışında seçilen her değer yazılımsal hızlandırma/yavaşlatma içerir. Herkesin ayarından farklı ayar seçicem diye elinizin ayarını kaçırmayın. :)
Evet hocam tam manasıyla oyunu koldan oynuyorum. Gayet aktifim.

Geri
Yukarı