CS:GO 1024x768 Çözünürlükte Ekranın Yanlarında Siyah Şerit Sorunu

JinToniC

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO oynuyorum 1024x768 çözünürlükte. Eskiden yapıp, 10 numara da oynardım ama sonra ne oldu bilmiyorum. 1024x768 yapınca ekranın iki yanında siyah çizgiler çıkıyor. Ekran kalitesini yükseltince düzeliyor ama bu sefer de oyun oynayamıyorum. Lütfen biri yardım, etsin ne yapacağım? (Ekran kartı AMD PC masaüstü.)

@Hamza karaca AMD Radeon ekran görüntüsü mü?
Adsız.png

Merhabalar konunun üzerinden biraz geçmiş ama eğer düzeltemediyseniz bende aynı ekran kartına sahiptim yonga türüm Intel'di eğer sizinde yonga türünüz Intel ise:
1. Intel denetim ve medya grafik paneli diye bir program var bu programa giriyoruz.
2.gelişmiş modda başlatı seçiyoruz ve giriş yapıyoruz.
3. 2. sıradaki ekran seçeneğine tıklıyım altından genel ayarları seçiyoruz ve " ekran ölçeklendirmesini koru " diye bir seçenek var bubu seçiyoruz ve uygula, tamam dedikten sonra cıkıyoruz işlem bu kadar ben bu işlemi uyguladıktan sonra benimki düzelmişti umarım sizlerinkide düzelir :)Eki Görüntüle 81655

Hocam merhabalar eğer 5 yıl sonra ölmediyseniz :D bir sorum olacak biliyorsunuz Intel güncelledi denetim panallerini artık öyle olmuyor nasıl yapabiliriz artık.

Windows ayarlarından istediğiniz 4:3 ayarını falan deneyin eğer siyah barlar masaüstünde yoksa oyuna öyle girin düzelmesi lazım.

Geri
Yukarı